language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Деталізація телефонних дзвінків

деталізація номера телефону

Мобільний телефон вніс у наше життя ряд зручностей, без використання яких сьогодні вже ніяк не обійтися. Але є ряд інших речей, пов'язаних з мобільним телефоном й їх не можна однозначно охарактеризувати як позитивні.

Одна з них - можливість отримання відомостей про вхідні та вихідні дзвінки, місцезнаходження, тривалість розмови, що є грубим вторгненням у наше особисте життя.
Таким чином, знаючи ваш номер мобільного телефону та маючи поняття, що таке роздруківка дзвінків, правоохоронні органи, злочинці, ваші вороги або просто знайомі можуть скористатися вашою деталізацією дзвінків для своїх цілей, які далеко не завжди збігаються з вашими інтересами.

З іншого боку, в житті трапляються ситуації, коли отримати потрібну інформацію можливо тільки лише провівши аналіз деталізації дзвінків мобільного телефону. Наприклад, правоохоронні органи можуть визначити контакти підозрюваної особи або знайти шахрая.

Деталізація телефонних дзвінків зберігається на серверах операторів мобільного зв'язку.

Подружня невірність & Деталізація дзвінків

деталізація телефонних дзвінків

Існує думка, що саме такі дані допоможуть встановити, чи є у одного з подружжя зв'язок на стороні та чи мала місце подружня невірність; спілкується ваш співробітник або партнер з конкурентами; встановити місце розташування для того, щоб здійснитипошук людини, яка виявилася шахраєм або взяла у борг та пропала.

Дійсно, деталізація телефонних дзвінків - це на перший погляд найпростіший спосіб підтвердження певних фактів. Можна подивитися, кого часто набирає чоловік або дружина чи навпаки, хто часто дзвонить вашому чоловікові або дружині.

На практиці, не все так просто.

Сьогодні, при спілкуванні по стільниковому зв'язку, все частіше люди використовують месенджери - WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Skype, Telegram.

Деталізація дзвінків не містить ніякої інформації ні про текстові повідомлення, ні про контакти з іншим абонентом, ні про його номер телефону, якщо використовується месенджер. Для мобільного оператора, використання мессенджера не відрізняється від звичайного відвідування інтернету.

Іншими словами, незалежно від того, робите ви за допомогою месенджерів телефонний виклик, пишете повідомлення, або дивитеся прогноз погоди в інтернеті - для оператора, це одне і теж - підключення до мережі інтернет.

Якщо людина спілкується за допомогою месенджерів, деталізація дзвінків вам нічим не допоможе.

Таблиця даних не включає стовпець з номерами телефонів коханок або коханців. Замість цього там буде кілька сотень різних контактів персони. Звичайна людина просто не зможе провести аналіз всіх номерів з ідентифікацією їх власників. Для цього необхідний певний технічний ресурс.

До того ж, предметом подружньої невірності може бути колега по роботі. Дуже поширений випадок в нашій практиці - офісний роман. Номер телефону даної персони буде цілком логічно знаходиться у таблиці, як контакт колеги по роботі.

Щодо місця розташування. Деталізація телефонних дзвінків, це не GPS трекер, який показує місце розташування з точністю до 5 метрів. По таблиці можна визначити тільки приблизну область, в якій знаходиться персона. Якщо зустрічі з коханцем або коханкою відбуваються недалеко від будинку, місця роботи або інших місць в яких часто буває персона - їх не можна «вирахувати».
У будь-якому випадку, по приблизному місцю розташування персони не можна зробити однозначний висновок, що мала місце подружня невірність.

Законна сторона питання

Слід зауважити, що в Україні подібна послуга може бути надана оператором мобільного зв'язку тільки власнику номера, або правоохоронним органам, на підставі мотивованого рішення суду. Якщо така інформація виявиться якимось чином у особи, яка здобула її іншим шляхом, ніж встановлено законом, ця особа може бути притягнута до адміністративної або кримінальної відповідальності на підставі чинного законодавства України.

Пропозиції послуги в інтернеті

Інтернет сьогодні рясніє величезною кількістю оголошень типу: деталізація дзвінків будь-якого мобільного оператора, деталізація дзвінків київстар, роздруківка смс, деталізація дзвінків лайф, деталізація дзвінків Водафон. Плюс продавці такого типу інформації просять за це відносно невелику суму, розлучитися з якою ніби й не накладно. Однак, як будь-яка розсудлива людина, ви повинні розуміти, що за незначні суми реально це ніхто не буде робити, ризикуючи при цьому потрапити в поле зору правоохоронних органів.

Особи, що публікують оголошення щодо деталізації телефонних дзвінків просто намагаються вас обдурити, щоб отримати ваші нехай невеликі, але всеж таки гроші. У 99% це реклама всередині безкоштовних оголошень про подібну послугу, або негарний сайт на безкоштовному хостингу.

Також мережа інтернет пропонує добути для вас потрібну інформацію про абонента за солідні гроші. Сайт цілком може вселяти довіру. Дійсно, існує ймовірність, того, що будь-яким чином ви отримаєте бажане. Однак, жодна нормальна фірма, жодна серйозна детективна агенція не стане займатися наданням подібних послуг.

Деталізація дзвінків & Детективна агенція

Ви можете заперечити, що послуги багатьох детективних агенцій включають розділ - деталізація дзвінків. Але автор статті говорить про серйозну детективну агенцію. Є безліч так званих детективних агенцій та приватників. Наприклад, продавець може лише взяти з вас частину суми як передоплату, а потім сказати, що вирішити питання з отриманням такого роду інформації не вийшло, але були певні витрати, на які пішли ваші гроші.

Ось основні причини, чому професійна детективна агенція не буде братися за такі речі, як деталізація дзвінків або роздруківка смс:

Тому, якщо ви збираєтеся отримати у детективній агенції «СБД» деталізацію дзвінків, розкажіть нам суть своєї проблеми.
Наша детективна агенція допоможе знайти рішення вашої проблеми, використовуючи свої професійні навички та досвід не порушуючи закон, та зробить це набагато якісніше ніж той, у кого є тільки лише деталізація дзвінків.

У багатьох випадках, використання зовнішнього спостереження набагато ефективніше, порівняно з отриманням інформації з різних баз даних та інших пошуково-аналітичних дій. Плюс, при використанні зовнішнього спостереження, ви отримуєте фото докази подій, які мали місце.

Детективна агенція «СБД» не займається наданням деталізації телефонних дзвінків.