language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Деталізація телефонних дзвінків

деталізація телефонних дзвінків

Мобильный телефон внес в нашу жизнь ряд удобств, без использования которых сегодня уже никак не обойтись. Но есть ряд других вещей, связанных с мобильным телефоном и их нельзя однозначно охарактеризовать как положительные.

Одна из них — возможность получения сведений о входящих и исходящих вызовах, местоположении, длительности разговора, что является грубым вторжением в нашу личную жизнь.
Деталізація дзвінків зберігається на серверах операторів мобільного зв'язку.

Таким чином, знаючи ваш номер мобільного телефону та маючи поняття, що таке роздруківка дзвінків, правоохоронні органи, злочинці, ваші вороги або просто знайомі можуть скористатися вашою деталізацією дзвінків для своїх цілей, які далеко не завжди збігаються з вашими інтересами.

Якщо людина спілкується за допомогою месенджерів, деталізація дзвінків вам нічим не допоможе.

З іншого боку, в житті часто трапляються ситуації коли, на перший погляд, отримати потрібну інформацію ми можемо тільки провівши аналіз деталізації дзвінків мобільного телефону людини, яка нас цікавить. Існує думка, що саме такі дані допоможуть встановити, чи є у одного з подружжя зв'язок на стороні та чи мала місце подружня невірність; спілкується ваш співробітник або партнер з конкурентами; встановити місце розташування для того, щоб здійснитипошук людини, яка виявилася шахраєм або взяла у борг і пропала.

Так, дійсно, деталізація дзвінків - це на перший погляд, найпростіший спосіб підтвердження певних фактів. Слід зауважити, що в Україні подібна послуга може бути надана оператором мобільного зв'язку, правоохоронним і судовим органам, на підставі мотивованого рішення суду. Якщо така інформація виявиться якимось чином у особи, яка здобула її шляхом, іншим, ніж з дозволу суду, дана особа може бути притягнута до адміністративної або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

Сьогодні, при спілкуванні по стільниковому зв'язку, все частіше люди використовують месенджери - WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Skype, Telegram і інші. Деталізація дзвінків не містить ніякої інформації ні про текстові повідомлення, ні про дзвінки іншому абоненту, ні про номер телефону іншого абонента. Для мобільного оператора, використання мессенджера не відрізняється від звичайного відвідування інтернету.

Іншими словами, незалежно від того, робите ви за допомогою месенджерів телефонний дзвінок або пишете повідомлення, або дивитеся прогноз погоди в інтернеті - для оператора, це одне і теж - підключення до мережі інтернет .

Інтернет сьогодні рясніє величезною кількістю оголошень типу: деталізація дзвінків будь-якого мобільного оператора, деталізація дзвінків київстар, роздруківка смс, деталізація дзвінків лайф, деталізація дзвінків мтс. Плюс продавці такого типу інформації просять за це відносно невелику суму, розлучитися з якої ніби й не накладно. Однак, як будь-яка розсудлива людина, ви повинні розуміти, що за незначні суми реально це ніхто не буде робити, ризикуючи при цьому потрапити в поле зору правоохоронних органів. Особи, що публікують оголошення: деталізація дзвінків kyivstar, деталізація дзвінків life, деталізація дзвінків mts - намагаються вас обдурити і отримати ваші нехай невеликі, але все, же гроші. У 90% це реклама в безкоштовних оголошеннях про подібну послугу, або негарний сайт на безкоштовному хостингу.

Також в інтернеті є пропозиції добути для вас потрібну інформацію про абонента за солідні гроші і сайт цілком може вселяти довіру. Дійсно, існує ймовірність, того, що будь-яким чином ви отримаєте бажане. Однак, жодна нормальна фірма, жодна серйозна детективна агенція не стане займатися наданням подібних послуг.

Деталізація дзвінків & детективна агенція

Ви можете заперечити, що в послугах багатьох детективних агенцій є розділ - деталізація дзвінків. Але автор статті має на увазі серйозну детективну агенцію. Є безліч так званих детективних агенцій і приватників. Наприклад, продавець може лише взяти з вас частину суми в передоплату, а потім сказати, що вирішити питання з отриманням такого роду інформації не вийшло, але були певні витрати, на які і пішли ваші гроші.

Ось основні причини, чому професійна детективна агенція не буде братися за такі речі, як деталізація дзвінків або роздруківка смс:

Тому, якщо ви збираєтеся отримати у детективній агенції «СБД» деталізацію дзвінків, розкажіть нам суть своєї проблеми. Наша детективна агенція допоможе знайти рішення вашої проблеми, використовуючи свої професійні навички та досвід, не порушуючи закон, і зробить це набагато якісніше, ніж той, у кого є тільки деталізація дзвінків.

У багатьох випадках, використання зовнішнього спостереження набагато ефективніше, порівняно з отриманням інформації з різних баз даних та інших пошуково-аналітичних дій. Плюс, при використанні зовнішнього спостереження, ви отримуєте фото докази подій, які мали місце.

Детективное агентство «СБД» не занимается предоставлением детализации телефонных звонков.