language
|
детективна агенція Київ
 • 20+ Років Практики
 • 100% Конфіденційно
 • Висока Якість Послуг
 • Досвідчені Детективи
 • Гнучкі Ціни

У вас є причина бути тут, ми тут, щоб допомогти

Наша команда складається з офіцерів запасу, які отримали професійний досвід при роботі в різних структурах органів внутрішніх справ України, і в даний час працюють детективами.

За минулі роки ми допомогли багатьом корпоративним і приватним клієнтам отримати різні відомості та докази, які дали їм можливість приймати обгрунтовані рішення.

Наша репутація заснована на повній обачності та економічній ефективності, досягнутої за рахунок використання самих передових методів.

Агентство пишається якісним і результативним обслуговуванням клієнтів, і наша допомога не закінчується після позитивного вирішення поставлених завдань.

Наші детективи завжди готові відповісти на будь-які ваші питання.

Незалежно від того, чи є ви приватним клієнтом з сімейною дилемою або корпоративним клієнтом, що стикається з важким діловим рішенням, наші детективи мають у своєму розпорядженні ресурси, щоб розкрити те, що приховано.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші послуги були доступні кожному.

Відношення до клієнта

Для нас, ваші особисті рекомендації, набагато краще і ефективніше, ніж будь-яка реклама.

Ми, справді, дуже привітна компанія і завжди будемо раді вашому контакту з нами.

Тим не менш, ми знаємо, що багато людей можуть нервувати, розмовляючи з приватним детективом, і початковий дзвінок іноді може бути дуже серйозним та лякаючим рішенням.

Будь ласка, будьте впевнені, що ми розуміємо делікатність і конфіденційність, пов'язані з рішенням ваших запитань, та завжди будемо пропонувати дружнє й чуйне спілкування.

Кожен приватний детектив, який працює на нас, є професіоналом з багаторічним досвідом.

Ми знаємо, як важливо приділити увагу співрозмовнику, і тому ніколи не поспішаємо з відповіддю та завжди дозволяємо вам визначити темп розмови.

Після того, як ви поясните свою точну проблему й свої вимоги, ми надамо вам чітке пояснення наших послуг, їх вартість, та будемо працювати з вами, щоб знайти найкращий спосіб просування вперед.

Незалежно від того, чи будете ви наймати нас, для вирішення свого питання, чи просто зверніться за консультацією, ви отримаєте кращу якість обслуговування.

Наймаючи нас для вирішення питань будь-якої складності, ви отримуєте професійні послуги приватних детективів, які засновані на багаторічному практичному досвіді нашої команди.

Наші гарантії

Обережність та конфіденційність лежать в основі всього, що ми робимо.

При зверненні до нашої детективної агенції, ви завжди можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід детективів до вирішення вашого питання;
 • повну конфіденційність на будь-якому етапі контакту з детективною агенцією;
 • економічно ефективний сервіс, можливість організації роботи детективів, з урахуванням вашого бюджету;
 • професійний сервіс всі детективи мають багаторічний практичний досвід роботи;
 • оперативність вирішення вашого питання, без посередників, в обумовлені терміни;
 • чесність щодо перспективи справи (ми не нав'язуємо послуги, якщо бачимо, що не зможемо вам допомогти);
 • доступні ціни за високу якість послуг, що надаються.

Наша агенція має в своєму розпорядженні достатній ресурс, для вирішення завдань різної складності. У нашому штаті знаходяться як досвідчені сищики, так і фахівці в області пошуку та аналізу інформації. Ми співпрацюємо з іншими детективними агентствами, а також із зарубіжними колегами.

При пошуку інформації та зборі доказів, будуть більш ефективні послуги приватного детектива, ніж самостійний пошук. Детективна агенція «СБД» надасть вам необхідну інформацію та факти, які недоступні при самостійному пошуку.