language
|
детективна агенція Київ
 • 20+ Років Практики
 • 100% Конфіденційно
 • Висока Якість Послуг
 • Досвідчені Детективи
 • Гнучкі Ціни

Приватний детектив & Самостійний пошук

приватний детектив пошук

Клієнти детективного агентства «СБД» часто запитують, чим займаються сищики?

Чому краще найняти приватного детектива, ніж проводити своє власне розслідування?

Ось деякі з питань, на які ми регулярно відповідаємо нашим клієнтам у подібних випадках.

Як приватні детективи дізнаються інформацію, яку я не можу знайти?

Отримати необхідну інформацію можна декількома способами.

По-перше, існують бази даних за підпискою, недоступні для широкого загалу. Також, у сищиків є власна інформаційна мережа, плюс контакти з іншими детективними агентствами. Такий спосіб отримання даних не є доступним в разі самостійного пошуку, так як подібні відомості не передаються третім особам.

По-друге, дізнатися потрібні факти можна за допомогою стеження. Стандартна група стеження детективної агенції «СБД» складається з чотирьох детективів, плюс два автомобіля. Група стеження володіє практичним досвідом, технічним обладнанням, великою мобільністю, достатнім запасом конспірації. При необхідності, група може бути збільшена.

Вочевидь, що людина, яка намагається простежити самостійно або втратить об'єкт спостереження, або розсекретить сам захід.

Завдяки нашому досвіду, ми завжди бачимо більше, ніж звичайна людина.

По-третє, приватні детективи мають підготовку і досвід в області аналізу різнобічної інформації. При дослідженні різних даних, сищики навчені знаходити закономірності, робити логічні висновки, а також приділяти увагу різним аспектам. Такі практичні знання дозволяють сищику досягти позитивного результату для клієнта.

Чому краще звернутися в визнану приватну детективну агенцію?

Професійний приватний детектив з великим досвідом успішних розслідувань стане справжньою перевагою у багатьох відношеннях.

По-перше, збір доказів або пошук інформації таким детективом відбувається з достатньою мірою обережності. Такий підхід, гарантує клієнту дотримання його повної конфіденційності.

По-друге, у висококласного приватного детектива буде величезна мережа контактів та колег. Він може звернутися до них, щоб вирішити ваше питання.

Тільки з цих двох причин життєво важливо знати, хто займається вашою справою.

Невеликі агентства передають свою роботу сищикам, у яких мало або зовсім немає підготовки, або практичного досвіду. Це часто призводить до розсекречення вашого звернення до детективної агенціі, або до нездатності вирішити питання в повному обсязі.

Ми працюємо тільки з нашої внутрішньої командою й не передаємо роботу на підряд. При використанні послуг нашої детективної агенції, ви контактуєте з детективом, який буде безпосередньо займатися вирішенням вашого питання.

Що не може зробити приватний детектив?

Незважаючи на те, що у нас може бути можливість отримати доступ до інформації, недоступною звичайній людині, а наші навички стеження та протидії спостереження виняткові, існують речі, які ми не робимо. Детективна агенція «СБД» не займається наданням послуг, які порушують чинне законодавство України.

Агенція не надає послуги, пов'язані з:

 • прослуховуванням телефонних розмов;
 • зломом акаунтів соціальних мереж;
 • наданням деталізації телефонного номера;
 • установкою прослуховуючої апаратури;
 • зломом електронної пошти;
 • посяганням на приватну власність.

Навіщо наймати детектива, якщо є поліція?

У поліції один спосіб роботи, у приватних детективів - інший. Поліція прийме вашу заяву тільки в тому випадку, якщо проти вас скоєно протиправне діяння або у вас є вагомі підстави для звернення в поліцію. Приватний детектив може допомогти попередити саме протиправне діяння.

Наприклад, ви познайомилися з кимось на сайті знайомств і хочете більше дізнатися про персону. Завдяки нашій службі з розслідування шахрайства та перевірці даних на сайтах знайомств, ви будете почувати себе в більшій безпеці. Ми надамо факти про персону до того, як ви станете занадто емоційно або фінансово захоплені новими відносинами.

Поліція стане займатися вашою справою тільки після того, як факт шахрайства вже станеться.

Приватний детектив, так само виявить факти подружньої невірності, а також надасть вам фотографічні докази. Поліція не займається вирішенням таких питань. До слова, в подібних ситуаціях клієнти хочуть зберегти повну конфіденційність й «не виносити сміття з хати».

Приватні детективи надають конфіденційні послуги анонімним клієнтам.

До того ж, у поліцейських завжди кілька справ одночасно, і вони повинні розподіляти свій час між усіма ними. Досвідчений приватний детектив буде працювати над вашим питанням цілеспрямовано, не відволікаючись на паперову роботу.