language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Статті детективного агентства "СБД"

пошук персони в соцмережахПошук інформації про людину в інтернеті

Наша детективна агенція пропонує послуги з пошуку інформації про персону в мережі Інтернет. Дана послуга включає - пошук акаунтів персони в соціальних мережах, на сайтах знайомств, на сайтах ескортпослуг та в еротичних відеочатах, інші профілі персони на інших інтернет ресурсах.

подружня зрада ознакиПодружня зрада ознаки

Кордон між безневинним фліртом та романтичною зрадою дуже еластичний. Партнери не поділяють одне й те ж визначення подружньої зради. Для когось прийнятно все, крім сексуального контакту, для інших будь-яка увага до потенційного конкурента непробачна.

шахраї на сайтах знайомствШахраї на сайтах знайомств

Шахраї на сайтах знайомств можуть стати причиною матеріальної чи моральної шкоди. Опис типових способів шахрайства. Імовірність повернення своїх відправлених грошей. Кроки, які допоможуть вам не стати жертвою шахрайських схем.

як дізнатися про зрадуЯк дізнатися про зраду

На різних інтернет сайтах описано безліч ознак, за якими можна дізнатися про зраду чоловіка або дружини. Чи можна напевно дізнатися про зраду та отримати докази, за допомогою цих ознак? Отримання фотографічних доказів приватними детективами.

простежити за чоловіком дружиноюПростежити за чоловіком або дружиною

Якщо у вас виникла необхідність простежити за чоловіком або дружиною, наша детективна агенція надасть допомогу у вирішенні даного питання. Приватні детективи нададуть вам розгорнутий звіт про спостереження за партнером, який включає фото-відео докази подій, що відбулися під час стеження.

перевірити людину сайт знайомств УкраїнаПеревірка персони з України на сайті знайомств

Приватні детективи агенції проведуть поглиблену перевірку даних, які вказані у профілі персони з України на сайті знайомств. Збір додаткової інформації про персону. Перевірка відомих клієнтові фактів. Реальні фото персони (не з фотосалону).

перевірити сімейний станПеревірити сімейний стан

Детективна агенція "СБД" допоможе перевірити сімейний стан людини в Україні. Послуга буде корисна у разі знайомства з романтичним партнером за допомогою сайтів знайомств, прийомі співробітника на вакантне місце, в інших життєвих ситуаціях.

детализация звонковДеталізація дзвінків

Мобільний телефон вніс в наше життя ряд зручностей, без яких сьогодні вже ніяк не обійтися. Але є ряд речей, пов'язаних з мобільним телефоном, які не можна однозначно охарактеризувати як позитивні.

перевірити людинуПеревірка біографічних даних людини

Перевірка біографічних даних людини - відмінний спосіб отримання достовірної інформації, яка необхідна вам для просування вперед. Наша детективна агенція конфіденційно та якісно проведе перевірку біографічних даних людини при прийомі на роботу, партнера по бізнесу, персони з України на сайті знайомств, романтичного партнера.

перевірка інформаціїПеревірка інформації

Перевірка інформації, яка може бути легкодоступна, не створює великих проблем. Перевірка інформації, яка важкодоступна, вимагає не тільки знань, а й послуг досвідченого фахівця.

перевірити нерухомістьПеревірити нерухомість

Наша агенція проводить повну перевірку інформації про продавця, орендаря чи про саму нерухомість. Ви отримаєте достовірну і актуальну інформацію стосовно попередніх та справжніх власників нерухомості.

детективДетектив одинак або детективна агенція

У професійний детективній агенції повинна працювати команда, в цьому випадку буде об'єктивний результат, що задовольняє замовника. Детектив повинен бути схожий на специфічний інструмент того напрямку, в якому він професіонал.

найняти приватного детектива київНайняти приватного детектива Київ

Вам необхідна достовірна інформація або фотографічні докази? Ми пропонуємо найняти приватного детектива в Києві та отримати необхідні дані. Дізнайтеся правду, використовуючи наш практичний досвід та технічні можливості!

детективные услуги киевДетективні послуги у Києві

Замовляючи детективні послуги в детективній агенції «СБД» ви можете розраховувати на те, що ваші надії виправдаються і наші приватні детективи нададуть вам достовірну, оперативну та важливу інформацію.

перевірка співробітникаПеревірка співробітника

Скористайтеся послугами наших детективів і отримаєте точну і достовірну інформацію про співробітника, який вас цікавить. Для отримання необхідних даних, ми можемо запропонувати як інформаційно-аналітичні послуги, так і безпосереднє спостереження за співробітником.

перевірити паспортПеревірити паспорт

Перевірка паспорта України онлайн. Перевірити паспорт України на дійсність, потрібно обов'язково при покупці нерухомості, транспорту, прийомі людини на роботу, укладення угоди, оренді або здачу в оренду нерухомості, в інших випадках.

приватний детективПриватний детектив

В Україні все більш популярні послуги приватних детективів. Приватний детектив в реальному житті дещо відрізняється від того, що ми звикли бачити в кінематографі. У статті коротко розглянуто, хто такі приватні детективи, а також сфера їх послуг.