language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Ознаки подружньої зради

подружня невірність

Невірність - порушення обіцянки зберігати вірність своєму романтичному партнеру, незалежно від того, чи була ця обіцянка частиною шлюбних обітниць, приватною угодою між коханцями або невисловленим припущенням.

Будь ласка, зверніть увагу: ваша друга половина може відображати всі ознаки подружньої зради і при цьому зберігати вірність. Але це все одно залишається ознакою того, що щось не так у ваших стосунках. Майже напевно є щось, про що треба поговорити один з одним. У той же час, людина може не показувати жодного з цих ознак і все ж мати зв'язок "на стороні".

Тому, якщо є підозри, що друга половина невірна, і ймовірно мала місце подружня зрада, - постарайтеся холоднокровно у всьому розібратися, щоб не псувати нервові клітини, які не відновлюються.

Як показує практика, головним джерелом підозр є не ознаки подружньої зради, а ІНТУЇЦІЯ.

До слова, інтуїція рідко підводить клієнтів, які звертаються до нашої детективної агенції, і саме вона народжує перше зерно сумнівів.

Ми починаємо помічати, свідомо чи несвідомо, ознаки подружньої зради.
Загальні ознаки подружньої зради, включають:

Покращений зовнішній вигляд

Чоловік або дружина раптом починає тренуватися та вживати здорову їжу? - може бути ознакою того, що людина намагається виглядати більш привабливим для когось (для вас або для свого захоплення). Якщо чоловік «Спортивні штани-просто-прекрасні-на-вечірці» починає носити брюки з відповідними носками і модною сорочкою, або дружина «Що-вдіяти-якщо-мені-подобається-запах-підгузників-нашого-сина» раптово пахне як Шанель № 5, - може вказувати на роман. Те ж саме для нової стрижки й нової нижньої білизни - особливо, якщо близький друг виглядає однаково біля вас, але значно краще для роботи або певних суспільних заходів.

Захист паролем телефону або комп'ютера

Обманщики, як правило, використовують свої телефони і комп'ютери частіше, ніж раніше, і охороняють їх, як ніби їх життя залежить від цього. Якщо телефон і ноутбук супутника життя ніколи раніше не запрошували пароль, а тепер він потрібен, - не дуже хороший знак. Якщо ваш партнер раптово починає видаляти тексти і щодня очищати історію свого браузера, теж ймовірна ознака подружньої зради. Раніше людина була відкритою книгою, але раптово в його мобільний проникнути стало важче, ніж в Форт Нокс? - ймовірна ознака подружньої зради. Чесно кажучи, чого такого секретного в телефоні другої половини, - крім інформації про ваш несподіваний день народження? Яку інформацію необхідно зберегти в таємниці?

Мобільний телефон завжди поруч

Мобільні телефони містять величезну кількість інформації, включно з текстами, відео та електронну пошту. Чоловік або дружина ніколи не залишає свій телефон? Навіть якщо йде в туалетну кімнату, приймати душ або викидати сміття? Цілком ймовірно, він або вона не хоче, щоб ми щось бачили або могли побачити. Наприклад, повідомлення від предмета захоплення, яке прийшло невчасно.

Періоди, коли абонент недоступний

Якщо ваш партнер зраджує, він з меншою ймовірністю буде відповідати на телефонні дзвінки та повідомлення в месенджерах. Звичайні законні виправдання - людина була зайнята з робочих питань; знаходилася в дорозі; в «мертвій зоні» і не знала, що з нею намагаються зв'язатися; спустило колесо; додатковий час в тренажерному залі; розрядився акумулятор і т.д. Якщо близька людина недоступна під час пізньої роботи або у відрядженні - чергова ознака подружньої зради.

Зміни в сексуальних відносинах

Як знижений, так і підвищений рівень сексуальної активності у відносинах може бути ознакою подружньої зради. Менше сексу відбувається, так як партнер орієнтований на когось іншого. Більше сексу - тому, що намагається приховати незручні факти. Ще один можливий варіант - нові способи та дії в сексуальному житті. Як би вам це не подобалося, ймовірно, навчання новим трюкам відбувається поза вашими відносинами.

Партнер ворожий до ваших стосунків

Зрадники схильні раціоналізувати свою поведінку (в своїх власних думках). Один із способів зробити це - перекласти провину на вас. Вони кажуть самі собі, що ви вже не виглядаєте так, як під час шлюбу, недостатньо сміливі в спальні, не цінуєте усі ті чудові речі, які він або вона робить для вас, і саме тому я заслуговую невеликої розваги в іншому місці. Часто їх внутрішні виправдання обману закінчуються, і вони поводяться осудливо по відношенню до вас і ваших відносин. Якщо раптом виявиться, що ви все робите невірно, або речі, які раніше не турбували романтичну половину, раптово почали дратувати, - сильна ознака подружньої зради.

Зміни графіка роботи

Раніше чоловік або дружина ніколи не працював (ла) допізна і раптово в цьому почала виникати необхідність, плюс, виникає все частіше і частіше? Чергова непряма ознака подружньої зради. Аналогічна ситуація з роботою у вихідні дні та поїздками у відрядження. Особливо, якщо раніше відряджень практично не було. Перебування далеко від дому просто відкриває більше можливостей для подружньої невірності. Якщо здається, що партнер направляється в аеропорт в більш піднесеному настрої, ніж зазвичай або навіть чекає відрядження - підозри в подружній зраді швидше за все цілком виправдані.

Друзі здаються незручними

Як правило, про невірність друга половина дізнається останньою. Друзі часто знають про зраду з самого початку або дізнаються про неї задовго до вас. Такі знання, зазвичай змушують людей відчувати себе некомфортно поруч з вами. Друзі зрадника (ці) можуть намагатися уникнути вашої компанії. Ваші власні друзі можуть намагатися уникати розмов про сімейні стосунки і компенсувати ситуацію, будучи дуже приємними.

Зрадники уникають певних місць

Якщо чоловік або дружина здається нервовою або дратівливою людиною при поході в якийсь конкретний ресторан або інше громадське місце, це може бути тому, що вони часто відвідують заклад зі своїми коханцями. Ваша половина просто не хоче, щоб люди, які там працюють, побачили їх з кимось ще.

Незрозумілі витрати

У сімейному бюджеті стало набагато менше грошей? - наступна ознака подружньої невірності. Якщо запитаєте свого партнера про ці витрати та його відповіді здаються невірними, цілком ймовірно - пояснення не відповідають дійсності. Невірність коштує грошей: подарунки, поїздки, вино і обіди, готельні номери тощо. Витрати на коханку або коханця можуть рости дуже швидко. Бачите докази покупок з місць, які ви рідко або взагалі ніколи не відвідуєте? - негарна ознака.

Партнер уникає розмови про невірність

Якщо вам змінюють, останнє, що хоче зробити друга половина, - поговорити з вами про це. Таким чином, коли ви вводите в розмову тему про невірність, партнер може спробувати ухилитися від теми або зовсім уникнути такої розмови. Коротше кажучи, людина зробить все можливе, щоб направити вас на іншу тему. Як говорилося раніше, якщо інтуїція говорить, що близький друг зраджує, ймовірно, має місце невірність.

Невірність - звичайно зрадництво, але не обов'язково кінець любові

Ефективний метод перевірки, чи має місце подружня невірність, - звернення в детективну агенцію. Тим більше, при цьому ви отримаєте докази подружньої зради - фото та відео матеріали.

ознаки подружньої зради

Для кожного, хто пережив невірність коханої людини, зрада залишає незгладимий шрам. Але скільки нервів і переживань йде, коли лише тільки підозрюєш в подружній зраді кохану людину?

Як кажуть, очікування смерті гірше самої смерті.
Думки про те, що у коханої людини є коханка чи коханець, набагато гірше впливають на душевний стан, ніж, коли вже момент істини позаду.

Адже знаючи реальність, ми можемо загнати біль від невірності близької людини у схованки душі, звідки лише зрідка вона буде нас мучити, — невідомість же пригнічує нас кожну хвилину.

Ознаки подружньої зради, всього лише ймовірні непрямі ознаки. Однак для інтуїції є наукове підгрунтя. Тому, якщо у вас тривале і непохитне почуття, ніби у вашому шлюбі щось не так, швидше за все, ви маєте рацію.

При необхідності, приватні детективи агенції зберуть інформацію про коханку або коханця, вашої другої половини.

Якщо підозрюєте чоловіка або дружину у подружній зраді, звертайтеся до нашої детективної агенції «СБД». Ми допоможемо вам встановити факт подружньої зради, або відсутність такого факту.
У будь-якому випадку ми заощадимо вам багато нервів і здоров'я, якого, як відомо, за гроші не купиш.