language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Зміст:

Шахраї на сайтах знайомств

статистика по сайтам знайомств

В даний час, величезна кількість людей користуються послугами різних сайтів знайомств або соціальних мереж, щоб знайти собі романтичного партнера.

З одного боку, для самотніх чоловіків та жінок, це один з найбільш швидкозростаючих способів зустріти один одного й встановити тривалі відносини.
З іншого боку, безумовно є індивідууми, які використовують такі соціальні сервіси з нечесними цілями.

Шахраї на сайтах знайомств використовують людей, які шукають романтичних партнерів або друзів по листуванню, в своїх корисливих цілях.

Шахраї прикидаються справжніми партнерами, грають на емоційних почуттях, щоб виманити ваші гроші або особисті дані.

Один із способів виявлення фактів шахрайства – перевірка даних, зазначених на сайтах знайомств, за допомогою детективної агенції.
Наші детективи швидко і всебічно перевірять відомості, надані зареєстрованим користувачем, а також зберуть додаткову інформацію про персону.

Схеми шахрайства на сайтах знайомств

схеми шахрайства на сайтах знайомств

Шахрайство на сайтах знайомств можливо, як з боку зареєстрованого користувача даної послуги, так і з боку адміністрації самого соціального ресурсу.

Жертвою шахрайських схем на сайтах знайомств може стати хто завгодно.

Однак найбільш часто жертвами обману стають самотні чоловіки від 50 до 70 років, які працюють на великому виробництві або у сфері фінансових послуг, ведуть замкнутий спосіб життя, сором'язливі, ніяково почуваються в суспільстві.
Друге місце, згідно зі статистикою, займають самотні жінки після 40 років.

Саме такі чоловіки і жінки є легкою здобиччю фінансових схем шахраїв, які осчастлівліваюь самотню персону своєю дружбою або любов'ю по листуванню.

Шахрайство з боку власника профілю:

Шахраї на сайтах знайомств, як правило створюють фальшиві профілі з використанням імені, дати народження та фотографій сторонньої людини.

Мета фальшивого профілю - заманити вас.

Після контакту, шахраї в сфері побачень і романів за короткий проміжок часу задають жертві масу питань, висловлюють сильні емоції, імітуючи інтерес та зміцнюючи довіру.

По ходу спілкування, шахраї пропонують перевести відносини з веб-сторінки в більш приватний канал, такий як електронна пошта або месенджер.

Для того, щоб завоювати вашу довіру, шахраї створять саме той образ романтичного партнера, який ви хочете бачити. Вони діляться «особистою інформацією», пишуть слова любові і навіть можуть відправити подарунки. Іноді йде кілька місяців, щоб створити потрібний для «клієнта» романтичний образ на все життя.

Шахраї здатні висловити свою «любов» швидко та ефективно, знайти схожість з жертвою, а також переконати вас, що онлайн-знайомство це доля.

фінансовий переклад шахраєві

Після того, як «клієнт» прийняв створений образ та його довіру було завойовано, шахрай переходить до фінальної мети - просить (приховано або побічно) про гроші.

Зазвичай, обманщик описує якусь особисту надзвичайну ситуацію, демонструючи повний відчай.

Наприклад, тяжку хворобу члена сім'ї, погіршення власного стану здоров'я, форс-мажор в бізнесі, борги з азартних ігор.

Шахрай може стверджувати, що хоче приїхати до вас погостювати, але у нього немає для цього коштів. Побічно або прямо просить позичити йому грошей, щоб покрити дорожні витрати, пов'язані з перельотом.

Суть полягає у тому, щоб ви добровільно допомогли вирішити фінансову проблему свого предмета захоплення.

Як варіант - шахрай відправляє вам будь-які цінні речі (ноутбук, мобільний телефон) та попросить відправити їх іншому адресату. Вас навіть можуть попросити взяти фінанси на власний банківський рахунок, а потім перевести їх кому-небудь ще.

Прохання матиме вагому підставу для того, щоб ви відправили товар

Подібні розвитки подій, швидше за все, є формами відмивання грошей, що є кримінальним злочином. Ніколи не погоджуйтеся переводити фінанси комусь ще.

Ще один варіант полягає в тому, що після недовгого та бурхливого листування вас просять надсилати свої фотографії інтимного характеру. Після отримання фотографій, шахраї на сайтах знайомств шантажують жертву, використовуючи компрометуючі матеріали.

Шахрайство з боку сайту знайомств:

шахраї на сайтах знайомств

Шахраї часто використовують не тільки окремі профілі, але й цілі інтернет ресурси створюються з метою крадіжки конфіденційної або фінансової інформації.

На всіх сайтах знайомств, при реєстрації вимагають вказати деяку інформацію про себе.
Це необхідно для відповідного підбору романтичного партнера. З іншого боку, такі відомості допомагають іншим відвідувачам цього соціального сервісу, отримати про вас мінімально-необхідні відомості.

Як правило, збір відомостей при реєстрації обмежений мінімальними особистими даними нового користувача, його інтересами й уподобаннями.

Якщо адміністрація сайту знайомств задає питання щодо будь-яких фінансових даних - тримайтеся подалі!

Одна з частих афер в цій області - пропозиція створити профіль, спеціально для збору особистої інформації.
Щось на зразок питань на банківських сайтах про дівоче прізвище вашої матері, першу школу, першу книгу, улюблене блюдо.

Зверніть увагу, якщо на сторінках сервісу присутні тільки професійні фото з фотосалонів.

Звичайно, цілком можливо, що ви знайшли в інтернеті ресурс з самотніми моделями. Хоча, більш імовірно, що профілі підроблені.

Підроблені профілі досить часто використовуються з метою отримання інформації з нічого непідозрюючих користувачів. Пікантні фотографії, які приваблюють клієнтів, потрібні для того щоб підштовхнути вас до завантаження шкідливого програмного забезпечення.

Шкідливі програми маскуються під файл фотографії та займаються тим, що крадуть дані з пристрою користувача.

Ви можете отримати пропозицію про безкоштовне преміум-членство або про інший ексклюзивний бонус в обмін на заповнення анкети, яка містить питання, аналогічні тим, що використовуються у банківський діяльності.
Отримані відомості використовуються для доступу до ваших фінансових або особистих даних, незалежно від того, які пільги пропонуються на сайтах знайомств.

Шахрайство на сайтах знайомств, може відбуватися з використанням підробленої перевірки особистості.

Користь справжніх сервісів перевірки в тому, що вони дозволяють ідентифікувати особу. Однак, для досягнення своїх цілей, шахраї часто використовують підроблений сервіс перевірки.

Вони знайомляться з реальними користувачами на сайтах знайомств, починають активно спілкуватися, після чого пропонують перейти до сервісу, який займається ідентифікацією особи.

Після того, як ви введете дані банківської картки на фальшивому сайті перевірки, шахраї знайдуть спосіб регулярного списання грошових коштів з вказаною банківської карти.

Чи існує спосіб повернення відправлених фінансів?

Насправді, повернути гроші практично неможливо. Так само немає ніякого способу отримати будь-яку компенсацію.

Шахрай, який вкрав у вас фінанси, як правило, знаходиться в іншій країні, причому не завжди можливо дізнатися що це за країна. Якщо країна відома, необхідно подати скаргу відповідним органам правопорядку використовуючи офіційну мову цієї країни, на додаток до найму місцевого адвоката.

Однак, слід врахувати, що подібного роду шахрайство важко довести.
Ви самі охоче відправили власні фінанси.

В даному випадку, різниця між шахрайської діяльністю та наданням фінансової допомоги іншій людині невелика. Шахрай просто заявить, що з вашого боку була добра воля, плюс його наміри полягали лише в тому, щоб отримати гроші для фінансової допомоги.

Найпростіший спосіб убезпечити себе від шахраїв на сайтах знайомств - це ніколи не відправляти гроші сторонній особі з якою ви незнайомі особисто.

Попереджувальні знаки

обман на сайтах знайомств

Якщо ви перебуваєте на ранніх стадіях інтернет роману, приділіть увагу перерахованим нижче ознаками ймовірного шахрайства.

Ці попереджувальні знаки говорять про те, що персона з знайденого профілю, швидше за все є ненадійною або що сам соціальний сервіс є хибним, щодо його передбачуваного призначення.

Слідуючи цьому списку, можна обчислити факти шахрайства, плюс убезпечити себе від матеріальних збитків.

Сайт знайомств або романтичний партнер запитують надмірну особисту інформацію
Будьте обережні, не пропонуйте занадто багато даних про себе які легко вас ідентифікують (місце роботи, місце проживання, адресу поштової скриньки, номер телефону). За описаним характером питань реально обчислити шахрая, особливо якщо співрозмовник наполегливо вимагає відповідей на подібні питання.

На сайті знайомств знаходяться тільки професійні фото
На безкоштовному сайті знайомств всі виглядають як зоряні знаменитості. Кожен профіль містить привабливу особистість, яка просто експерт в області ретуші фотографій.

Новий онлайн-друг заявляє про свою любов через короткий проміжок часу
Після декількох контактів, романтичний партнер висловлює сильні почуття та просить поговорити з вами в приватному порядку. Такі повідомлення часто погано написані, розпливчасті, швидко переростають з знайомства в любов. Шахраї спробують відвести вас від спілкування на сайті знайомств, щоб перейти до спілкування, використовуючи чат, месенджер, електронну пошту. Це дозволяє їм розмовляти з кількома співрозмовниками одночасно, плюс, розмову не можна відстежити.

Персона просить грошей, банківські дані
Отримавши вашу довіру, шахрай розповідає складну історію, просить фінансової допомоги або дані банківського рахунку. Як правило, якщо жертва не відправляє гроші відразу, повідомлення стають більш запеклими та постійними.

Новий знайомий просить вас отримати або переадресувати товари або кошти
Такі сценарії шахраї на сайтах знайомств використовують для відмивання грошей, що є кримінальним злочином. Ніколи не погоджуйтеся переводити гроші комусь ще - це один із способів отримання ваших банківських реквізитів.

Адміністрація сервісу пропонує безкоштовний преміум аккаунт в обмін на особисту інформацію
Ви можете отримати пропозицію про безкоштовний акаунт чи іншій ексклюзивний бонус в обмін на заповнення опитування. Опитування містить питання, аналогічні тим, що використовуються при заповненні банківських форм.

Також слід звернути увагу, якщо персона:

  • вимагає щоб ви тримали відносини в секреті;
  • стверджує, що це була доля;
  • говорить про вищі сили, які зібрали вас разом;
  • негайно запитує вашу адресу, стверджуючи, що хоче відправити вам квіти або подарунок;
  • підштовхує до інтимних фотографій.

Кроки для захисту себе від шахрайських романів

Ніколи не відправляйте гроші незнайомим особам
Запити грошей - це червоне світло. Припиніть всі контакти негайно! Повідомте про це адміністрацію сервісу.

Залишайтеся на сайтах знайомств
Вони керують поштою і чатом, щоб ви мали можливість познайомитися з людьми більш безпечним, контрольованим чином. Використовуйте їх платформу з додатковою безпекою.

Не можна ділитися конфіденційною або фінансовою інформацією зі сторонніми особами
Перебуваючи на сайтах знайомств, використовуйте окреме ім'я користувача, а також інший обліковий запис електронної пошти, щоб захистити власну конфіденційність. Спочатку, краще залишатися якомога більш анонімним. Не використовуйте прізвище, адресу електронної пошти, домашню адресу, місце роботи, номер телефону, інші ідентифікуючі відомості, у своєму профілі або у початкових повідомленнях.

Будьте обережні з відкриттям вкладень електронної пошти
Переконайтеся, що програмне забезпечення для інтернет-безпеки включено та має всі останні оновлення.

Приділіть увагу таким речам, як орфографічні й граматичні помилки
Остерігайтеся «випадкових» подібностей, невідповідностей в історії окремої людини, інших ознак того, що це афера. Не соромтеся задавати більше запитань.

Реєструйтеся тільки вручну
Наприклад, реєстрація через Facebook часто призводить до збору та використання особистих контактних даних користувача, по всій Facebook платформі.

Створіть другий аккаунт
Поспілкуйтеся з новим знайомим від іншої особи. Задавайте аналогічні питання. Проаналізуйте, як власник облікового запису буде відповідати нібито іншій людині.

Перевірка інформації про користувача сайту знайомств

користувачі шахраї

Існує обмеження здатності адміністрації сервісу перевіряти користувачів і ту інформацію, яку вони надають.

Тому не створюйте хибного почуття безпеки, навіть якщо ви шукайте романтичного партнера тільки на авторитетних ресурсах.

Зробіть своє власне дослідження, щоб дізнатися більше про обрану особу та прийняти обгрунтовані рішення, перш ніж буде прийнято рішення зустрітися з романтичним партнером або поділитися з ним особистими контактами.

Наявність преміум аккаунта на авторитетному ресурсі, не гарантує чесність його власника

В інтернеті описані різні способи перевірки персони, щодо шахрайства на сайтах знайомств. Наприклад, перевірити, чи використовує особа, яка вас цікавить, інші аналогічні соціальні сервіси, соціальні мережі. Має сенс скористатися пошуковими системами, щоб дізнатися, чи присутні ще які-небудь відомості про цю людину в Інтернеті. Перевірити фотографії профілю обранця за допомогою пошуку зображень Google.

Однак, найкращий спосіб перевірити достовірність зазначених відомостей, плюс отримати додаткові - звернутися за допомогою до детективної агенції.

Звернення по допомогу до детективної агенції - гарантований спосіб отримання повної та достовірної інформації про персону.

Ми надамо інформацію про людину, яку самостійно знайти практично нереально.

Наша детективна агенція проведе комплексну перевірку особи, зареєстрованої на сайті знайомств. Додатково, приватні детективи зберуть відомості, відсутні на таких ресурсах.

Також, ми перевіримо правдивість відомостей, наданих вашим романтичним партнером в процесі листування. Наш штат має у своєму розпорядженні фахівців, для професійного психологічного аналізу листування з вашим романтичним партнером.

Наш різносторонній аналіз допоможе не втратити контроль над особистою інформацією, а також уникнути отримання моральної чи матеріальної шкоди.

Шахраї на сайтах знайомств, це реальна загроза втрати свої фінанси. Станом на 2020 рік, кількість різних афер в даній області, збільшилася в 4 рази, в порівнянні з 2015 роком.