language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Як перевірити паспорт в Україні

як перевірити паспорт в Україні

Найпростіше перевірити паспорт громадянина України, це скористатися сервісом Державної міграційної служби.

На сайті Державної міграційної служби України, спільно з Міністерством внутрішніх справ України та Державним агентством з питань електронного урядування України створено спеціальний сервіс, за допомогою якого можна перевірити чи не є документ вкраденим, загубленим або недійсним.

Перевірити паспорт можна за допомогою онлайн сервісу перевірки недійсних документів. Перевірка відбувається в режимі реального часу, плюс сама по собі абсолютно безкоштовна.

Все що вам потрібно для отримання інформації - знати номер та серію. Реєстрація на ресурсі не потрібна. Весь процес відбувається повністю анонімно.

Як перевірити паспорт на дійсність онлайн

Щоб перевірити паспорт онлайн, необхідно з меню, що випадає вибрати відповідний тип документа - паспорт громадянина України, після чого вказати серію, а також номер паспорта.

Якщо всередині баз даних Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби немає відомостей про недійсність документа, він не є вкраденим або втраченим - сервіс повідомить про це:

У протилежному випадку ви отримаєте повідомлення, що:

Ніякої особистої інформації сервіс не надає.

Ви не зможете за номером паспорта перевірити ПІБ або отримати фотографію людини. Іншими словами, ідентифікувати людину за допомогою даного ресурсу неможливо.

Аналогічним чином можна перевірити:

Навіщо потрібно перевіряти паспорти на дійсність?

На підставі паспортних даних відбуваються різні угоди та укладаються договори. Ресурс дозволяє перевірити паспорт України на дійсність, а значить може допомогти запобігти використанню шахрайських схем у сфері операцій з нерухомістю, орендою приміщень або транспорту, боргових розписок, прокату речей, при прийомі на роботу.

Здебільшого, це такі випадки, коли фізична або юридична особа надає своє майно або матеріальні засоби для користування третім особам.

У ряді випадків, щоб убезпечити себе від здійснення угоди на підставі загубленого, недійсного або вкраденого паспорта, досить перевірити паспорт за допомогою даного ресурсу.


Наприклад, люди досить часто стикаються з різними формами шахрайства при різних операціях з нерухомістю.

Наша детективна агенція допоможе з'ясувати, чи є людина власником конкретного нерухомого майна, або при необхідності, встановить істинного власника власності.

Приватні детективи агенції можуть допомогти ідентифікувати особу або зібрати інформацію про людину , що б ви могли убезпечити себе від фінансових втрат та незаконних угод.