language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Приватний детектив

приватний детектив

В Україні все більш популярні послуги приватних детективів. Приватний детектив в реальному житті дещо відрізняється від того, що ми звикли бачити на екранах кінематографа. У нас інше законодавство, інші можливості та врешті-решт, інший менталітет.

У всі часи були люди, які потребували допомоги сищика. Також, за всіх часів були фахівці в цій галузі. Такі "геніальні розуми" за певну плату розшукували людей, вкрадені речі, гроші, коштовності, та все що завгодно. Розшукували, вистежували, спостерігали, збирали інформацію, аналізували події.

З детективами та їх роботою ми можемо познайомитися, читаючи детективні романи відомих письменників, таких як Джеймс Хедлі Чейз, Аґата Кристі, Артур Конан Дойль. Робота сищика багатогранна, не проста і часом межує з ризиком для життя. Але на сторінках книг це одна сторона медалі. Реальне життя сильно відрізняється від того, що описано на книжкових сторінках.

Сучасний приватний детектив , звичайно ж, набагато ефективніше, ніж його попередники. З огляду на технічний прогрес, оснащення спеціальним обладнанням, мобільність пересування, а головне - досвід попередніх поколінь детективів, роблять сищика вельми продуктивним.

Приватний детектив & напрямок діяльності

Приватні детективи пропонують безліч послуг як приватним, так і корпоративним клієнтам. У свою чергу, надані послуги можуть бути як дискретними, так і комплексними. Як правило, потрібна стратегія і тактика вирішення необхідного завдання, виробляються після уточнення деталей самого завдання, при спілкуванні з клієнтом.

Найбільш поширені послуги детектива в Україні - розкриття подружньої невірності, перевірка партнерів по бізнесу, пошук інформації про людину, отримання фото доказів, пошук майна персони (рухомого або нерухомого).
В детективні агенції звертаються не тільки з цими проблемами. Також замовляють послуги щодо пошуку зниклих людей, пошуку власника номера телефону, перевірка няні або домробітниці, захисту інформації, перевірки способу життя персони, перевірки біографічних даних, перевірка резюме при прийомі на роботу, інше.

Приватний детектив - це персона, яка розбирається в подіях, що відбуваються, знаходить потрібні факти плюс аналізує інформацію в різних сферах відносин.

Приватні детективи використовують різні інструменти і підходи для позитивного рішення необхідного питання.

Одна частина їх роботи виконується за допомогою інформаційно-аналітичної діяльності, це дозволяє їм швидко отримувати інформацію, яка вже відома про людину - місце роботи, місце проживання, сімейний стан, наявність проблем з органами правопорядку, наявність майна, інше.

Інша частина діяльності приватного детектива пов'язана з отриманням інформації, яку не можна дізнатися з офіційних або неофіційних джерел. У цьому випадку проводяться різні заходи, пов'язані із застосуванням зовнішнього спостереження. Даний підхід дозволяє отримати інформацію про контакти людини, коло його спілкування, місцезнаходження персони, встановити неофіційне місце роботи, підтвердити відомі дані, знайти коханця або коханку, інші дані. При спостереженні приватний детектив використовує різну фото або відео техніку, для того, щоб надати клієнту необхідні фото докази будь-яких подій.

Досвід приватного детектива

Детективами стають, як правило, колишні співробітники МВС, тобто вже підготовлені професіонали. Приватний детектив повинен володіти специфічними навичками, тому особливого значення набуває професійна підготовка детективів.

Процес навчання не припиняється ніколи. Співробітники агенцій отримують знання відповідних наук, вивчають і знайомляться зі спеціальними методами ведення розслідувань. З урахуванням того, що спектр пропозицій детективної агенції постійно розширюється, існує необхідність регулярно оновлювати і вдосконалювати знання з навичками.

Дуже важливим є питання юридичної грамотності детектива. Чітке розуміння останнім, що він має право робити при веденні того чи іншого розслідування, а що заборонено законом або просто не бажано, набагато спрощує або покращує діяльність детектива.
Тому підготовці в юридичній галузі приділяється особлива увага. Детективами не народжуються - ними стають.

Ну а питання конфіденційності навіть не обговорюється.
Це правило №1.