language
|
детективна агенція Київ
 • 20+ Років Практики
 • 100% Конфіденційно
 • Висока Якість Послуг
 • Досвідчені Детективи
 • Гнучкі Ціни

Пошук власника номера телефону

власник номера телефону

Якщо у вас виникла необхідність дізнатися дані власника номера мобільного телефону, наші детективи нададуть допомогу в пошуку такої інформації.

Результатом такого пошуку буде ПІБ власника номера телефону.

При необхідності, детективи зберуть додаткову інформацію про персону, яка представляє інтерес для клієнта(місце роботи, адресу прописки, сімейний стан, конфлікти з законом, майно, контакти персони, іншу інформацію).

В рамках даної послуги, ми можемо надати допомогу у вирішенні протилежного завдання - знайти номер телефону, який належить конкретній людині.

Пошук власника зазвичай займає від двох-трьох годин до трьох робочих днів.
Час пошуку відомостей про власника номера безпосередньо залежить від "віку" SIM-карти.

Ми гарантуємо конфіденційність і дотримання інтересів клієнта

Номер телефону - це особиста інформація, яка зазвичай надовго прив'язана до людини (ми рідко його міняємо). За номером можна дізнатися дуже багато різної інформації. Дуже часто номер телефону стає важливішим ідентифікатором, ніж прізвище, ім'я та по батькові особи.

Причини пошуку власника номера

Причини пошуку власника номера телефону можуть бути самими різними. Наприклад:

 • ви хочете дізнатися чий номер телефону записаний у контактах вашого члена сім'ї, який намагається усамітнитися під час розмови по телефону або при спілкуванні через месенджери;
 • ви "випадково" знайшли незнайомий номер в контактах другої половини і хочете отримати більше інформації про абонента.
 • виникла необхідність дізнатися, з ким спілкуються по телефону ваші діти, у яких після розмови зі співрозмовником змінюється настрій;
 • людина, яка позичила у вас грошей кудись "пропала" та не відповідає на дзвінки і СМС;
 • знайшли чийсь мобільний телефон і хочете повернути його власнику;
 • знайти старого знайомого за номером його мобільного телефону, який зберігся.

Нюанси пошуку даних абонента в Україні

Мобільний зв'язок в Україні не є персоналізованим.

Для покупки номера мобільного телефону та використання послуг операторів мобільного зв'язку, закон не вимагає надання документів, які підтверджують особу покупця.

Стартові пакети можна придбати не тільки в спеціалізованих точках продажу, а й в будь-яких магазинах, кіосках, підземних переходах, на базарах і так далі.

В Україні немає єдиної бази даних, використовуючи яку можна дізнатися персональні дані людини по його номеру мобільного телефону. Виняток становлять контрактні абоненти, яких не так багато в порівнянні з абонентами, які використовують передплачені послуги.

Як же можливо знайти власника за номером телефону?

Вся справа в тому, що мобільні телефони глибоко увійшли в наше повсякденне життя. Телефон зручний не тільки як засіб спілкування, а й як засіб отримання різних видів послуг.

Використовуючи різні послуги, ми залишаємо свої контактні дані, в тому числі номер мобільного.

За допомогою свого мобільного телефону ми продаємо і купуємо різні речі через дошки оголошень; вказуємо номер на торгових інтернет майданчиках, каталогах, різних форумах, інтернет-магазинах; оформляємо дисконтні та кредитні картки; реєструємо акаунти в соціальних мережах, поштові ящики і так далі.

Приватні детективи агентства, в процесі пошуку людини за номером телефону, аналізують дані з різних джерел.
Іншими словами, ми шукаємо "сліди", залишені власником телефону, за якими можна точно ідентифікувати людину.

Іноді такі дані можна отримати за 2-3 години, а іноді потрібно збирати інформацію по крихтах, поки не складуться всі пазли картини.
Власне, чим "старіше" номер телефону, тим швидше і результативніше відбувається пошук необхідної інформації.

З огляду на специфіку даної послуги, детективи беруть оплату за свої послуги, тільки в тому випадку, коли є повна впевненість в позитивному вирішенні питання.

Звернення за допомогою до детективної агенції абсолютно безпечно з фінансової точки зору, на відміну від пропозицій багатьох інтернет сайтів. Так, в інтернеті можна знайти дані людини по його номеру телефону. Однак, тільки в тому випадку, коли людина сама вказала свій контактний номер телефону. В інших випадках, відправивши кілька СМС, ви найімовірніше втратите свої гроші, ніж отримаєте дані власника телефонного номера.