language
детективна агенція Київ
 • 20+ Років Практики
 • 100% Конфіденційно
 • Висока Якість Послуг
 • Досвідчені Детективи
 • Гнучкі Ціни

Детективні послуги в Києві

детективні послуги київ

Ви шукаєте детективні послуги в Києві або Україні?

Наші приватні детективні послуги та професійні детективи можуть допомогти клієнту в будь-якій ситуації, включаючи особисті, сімейні та корпоративні сфери.

Незалежно від того що вас турбує, чи вважаєте ви, що у вашого партнера роман на стороні або працівник підприємства веде подвійну гру, ми можемо допомогти.

Ми є професійною та незалежною агенцією з більш ніж 20-річним досвідом, ми будемо ставитися до вашої ситуації з повною обачністю і обережністю.

Наші приватні детективні послуги включають досвід роботи у сфері:

 • збору різноманітної інформації;
 • отриманні фото доказів;
 • пошуку людей й майна;
 • стеження або контрспостереження;
 • інформаційно-аналітичної діяльності.

У нас є досвідчені, професійні детективи, які нададуть якісні детективні послуги як в Києві, так і на всій території України.
Наша команда допоможе клієнту дізнатися правду або отримати докази в будь-якій ситуації.

Види детективних послуг у Києві

Усі види детективних послуг у Києві можна звести до однієї єдиної послуги - отримання необхідної інформації. При цьому, існує два основних способи отримання матеріалів і фактів. Перший - збір інформації, яку можна дізнатися з будь-яких джерел, другий - отримання інформації, якої немає ні в яких джерелах. Другий спосіб збору необхідної інформації - стеження (зовнішнє спостереження).

Детективні послуги в сфері зовнішнього спостереження

У розпорядженні агенції є кілька груп кваліфікованих фахівців чоловічої і жіночої статі, які допоможуть вам стежити за людьми. Детективи будуть щодня або в режимі реального часу надавати вам матеріали і звіти, які допоможуть дізнатися істину або прийняти рішення про ваш наступний крок.

Наші приватні детективи мають великий практичний досвід у багатьох відношеннях, включаючи здатність точно ідентифікувати персону і успішно переслідувати її протягом багатьох годин без виявлення.

Детективні послуги в сфері пошуку інформації

У штаті детективної агенції Києва "СБД" знаходяться досвідчені детективи пошуковики, які займаються пошуком і аналізом різної інформації.

Детективи якісно та за короткий час зберуть достовірні і актуальні відомості, які становлять інтерес для клієнта.

Київська агенція відшукає відомості про юридичних та фізичних осіб, які перебувають на території України. При цьому дані про персону можуть бути представлені у формі досьє або характеристики, відображати або підтверджувати окремі факти з біографії людини.

Основа будь-яких детективних послуг нашої агенції - конфіденційність клієнта

Коли ви замовляєте приватні детективні послуги у Київській агенції "СБД", можете бути впевнені, що кожна справа буде здійснюватися з максимальною конфіденційністю. Наші співробітники завжди демонструють найвищу ступінь конфіденційності та професіоналізму. Володіючи необхідними знаннями, ми гарантуємо, що ви можете бути спокійні, що ніякі делікатні матеріали, зібрані в ході вашого розслідування нашими професійними детективами, ніколи не будуть відкриті для третіх осіб.

Причини замовлення детективних послуг у Києві

Що ж змушує людей набирати в пошукових системах - детективні послуги Київ чи Україна?

У наш час за гроші можна купити, звичайно, не все, але дуже багато чого. Дуже актуальним, став такий товар, як інформація. Хто володіє інформацією - володіє світом, сказав Френсіс Бекон. Чому б не витратитися, для того, щоб отримати необхідні відомості. Але гроші самі по собі необхідні відомості не дадуть. Ними потрібно правильно скористатися, заплатити тим, хто може дістати ці відомості, як варіант, звернутися до приватних детективів.

Найбільш часті причини замовлення детективних послуг у Києві:

 • пошук людини;
 • збір матеріалів про персону;
 • дізнатися про рухоме і нерухоме майно людини;
 • отримання фотографічних доказів;
 • виявити коло спілкування підлітка;
 • знайти власника за номером мобільного телефону;
 • обчислити коханця або коханку;
 • перевірка даних про персону з сайту знайомств;
 • перевірка біографічних даних;
 • виявити контакти персони.

Це далеко не повний перелік послуг агентства

Власне, причини звернення за допомогою до приватних детективів, можуть бути самими різними.

детективні послуги

Очевидно, що особисте щастя і одна з його головних складових, безпека коханої людини - найбільш часта причина. Замовляючи детективні послуги, ми дізнаємося відомості про близьких. Завдяки їм, маємо можливість вчасно зупинити їх від прийняття неправильних життєвих рішень або фатальних помилок.
Детективні послуги допоможуть провести профілактику способу життя близької людини. Наприклад, дати інформацію про сумнівні місця, які він або вона відвідують або про сумнівніх знайомих. Також приватний детектив завжди дасть рекомендацію, як вчинити, або яке прийняти рішення для вирішення цієї проблеми.

Можливо, особистого щастя загрожує зрада коханої людини. Тому розслідування подружньої невірності – важлива складова, яка входить до детективних послуг. Адже знаючи напевно, що вам зраджують, можна прийняти правильне життєве рішення, ніж приймати його при невпевненості з підозрами.
А якщо надані детективні послуги доведуть відсутність факту подружньої зради, то це радість удвічі - ви позбавляєтеся від непотрібних підозр, а також витрати нервів.

Наступне питання, яке хвилює людей - це ресурси, що допомагають забезпечувати особисте щастя. Зазвичай це успішний бізнес. Детективні послуги часто спрямовані на видобуток матеріалів для вирішення проблем у бізнесі.
Також, детективна агенція Києва "СБД" допоможе обчислити недобросовісних співробітників, які можуть красти, брати відкати, "зливати" дані конкурентам, допоможе перевірити роботу власної служби безпеки, доставить відомості про конкурентів. У цьому випадку, фінансові ресурси, що поставляються бізнесом і грають важливу роль основи сімейного щастя, лише виростуть.

Замовляючи детективні послуги у детективній агенції Києва «СБД», можете розраховувати на те, що наші приватні детективи поставляться з повним розумінням до вашої ситуації, а також нададуть вам достовірну, оперативну та актуальну інформацію.