language
детективна агенція Київ
 • 20+ Років Практики
 • 100% Конфіденційно
 • Висока Якість Послуг
 • Досвідчені Детективи
 • Гнучкі Ціни

Зміст:

Як дізнатися про зраду

як дізнатися про зраду

Найчастіше, під зрадою розуміють саме фізичну близькість між одруженим чоловіком або заміжньою жінкою з іншою людиною, яка не перебуває з ними в одному шлюбі.

Насправді існують відмінності в розумінні цього терміна, але дане визначення найбільш поширене.
Саме про такі події з життя своєї другої половини хочуть знати люди, які шукають в інтернеті відповідь на питання - як дізнатися про зраду чоловіка або як дізнатися про зраду дружини .

Саме по собі почуття підозри по відношенню до коханої людини дуже травмуюче.
До тих пір, поки ви не дізнаєтеся точної відповіді щодо своїх сумнівів, подібні думки здатні завдати серйозної шкоди як вашому самопочуттю, так й благополуччю самих відносин.

Поради з інтернету & Пошук фактів

У мережі інтернет, величезна кількість сайтів містить статті, написані щодо даної теми, а також описані всі можливі ознаки зради чоловіка або дружини. Більшість таких авторів-експертів, просто передруковують матеріал з інших ресурсів для збільшення відвідуваності свого сайту.

Єдине, чого можна досягти, вивчивши всі ці ознаки подружньої невірності, це стійкою параної щодо свого партнера.

Всі написані ознаки носять вельми непрямий характер.
Аналізуючи тільки ознаки невірності партнера, не можна зробити однозначний висновок.

Слід також врахувати, що практично всі ознаки, описані на інтернет-сайтах, характерні тільки для цукерково-букетного періоду. Коли відносини між вашим партнером та його предметом захоплення тільки починаються, або відбуваються протягом недовгого часу.

Крім описаної ситуації, існує ймовірність швидкоплинного захоплення. Наприклад, під час відрядження, відпочинку, випадкової зустрічі. Разова зустріч, після якої залишилися тільки спогади. Ніяких більше зустрічей, дзвінків, текстових повідомлень. Разовий секс не став причиною регулярних відносин.

Ще один тип захоплення на стороні - старий зв'язок, що відбувається до того ж досить рідко. Старий зв'язок вже давно вплетений у життя вашого партнера, а тому немає ніяких особливих змін ні його поведінки, ні звичок.

Як дізнатися про зраду, якщо зв'язок давній або скороминущий? Ніяк. Про подібну невірність реально дізнатися, тільки якщо партнер сам зізнається, або за дуже випадковим збігом обставин.

Власне, варіантів як дізнатися про зраду небагато. Дізнатися про зраду можливо якщо:

 • зловите коханців «на гарячому»;
 • людина під вашим тиском сама зізнається про любовний зв'язок;
 • при випадковому збігу певних обставин;
 • використовуючи фото-відео докази.

Пошук фактів в мобільному телефоні

Багато авторів статей пишуть, що мобільний телефон, це найкраще джерело інформації щодо невірності партнера. Практика показує, що для спілкування з предметом захоплення часто купують ще один мобільник, який знаходиться поза домом. Такий крок допомагає уникнути будь-яких непотрібних проблем.

Ви впевнені, що у чоловіка або дружини немає іншого телефону?

Одна з рад про те, як дізнатися про зраду, це дослідити телефон своєї другої половини, з метою пошуку фактичних доказів. У мобільному телефоні можна знайти наступну інформацію - фотознімки, відеоролики, текстові повідомлення, дані про дзвінки.

любовне листування

Якщо мобільник містить компрометуючі фото (відео), це звичайно безперечний доказ. Тут нема чого коментувати.

Із знайденим любовним листуванням, незалежно від тексту, не все так просто.
Результат залежить від реакції партнера на питання щодо листування.

Згідно практичного досвіду, при виникненні подібної ситуації, друга половина пояснює любовне листування безневинним фліртом. Інакше кажучи, листування - це просто розвага.

Дійсно, написаний текст, це не безперечний факт наявності сексуального контакту між співрозмовниками.
В результаті, винні можете бути ви, оскільки не довіряєте, «риєтеся» в речах ...

Деякі наші клієнти не афішують знайдене листування. Вони встановлюють на свій комп'ютер (ноутбук) дзеркало месенджера, за допомогою якого йде листування й читають його онлайн. Читати потрібно саме онлайн. Після спілкування, листування можуть відразу ж видалити.

Сенс - почекати поки парочка домовиться про зустріч. Коли відомий день зустрічі, агентство встановлює нагляд за дружиною або чоловіком. Після спостереження (можлива передача інформації онлайн), клієнт отримує фотографічні докази.

Приблизна ситуація з незнайомими абонентами.

Необов'язково незнайомий номер належить коханці або коханцю.

Спочатку потрібно знайти власника мобільного номера телефону, що насправді не завжди можливо. Потім визначити характер відносин.

А якщо незнайомих абонентів кілька десятків?

Якщо якийсь абонент викликає у вас підозру - запитаєте про це на пряму у своєї другої половини.

Подивіться, яка буде відповідна реакція у вашої половини.

Правда спочатку краще придумати причину, по якій ви «випадково» знайшли цей номер.

Наша детективна агенція має великий досвід при вирішенні питань, пов'язаних з виявленням фактів подружньої невірності.

Досить часто, коханцем або коханкою є колега по роботі. Це означає, що у коханців немає необхідності телефонувати або писати один одному. Навіть немає необхідності записувати в контактах номер телефону.
Вони постійно бачаться на роботі, а значить можуть домовитися про наступне побачення, висловити свої почуття або зайнятися самим процесом під час робочого дня.

Виявлення зради за допомогою деталізації дзвінків

Інша порада з всесвітньої павутини про те, як дізнатися про зраду чоловіка або дружини, це отримати деталізацію телефонних дзвінків другої половини.

Деталізаціямістить номера вхідних та вихідних дзвінків, їх тривалість, а також приблизне місце розташування абонента в момент розмови, отримання (відправлення) СМС, використання мережі інтернет.

Сьогодні мало хто користується звичайними СМСками. Люди використовують різні месенджери - Telegram, WhatsApp, Viber. Месенджери набагато зручніше звичайних СМС повідомлень.
Так само, багато хто використовує ці месенджери, замість звичайних телефонних дзвінків.

деталізація телефон

Деталізація телефонних дзвінків не містить ніякої інформації, щодо використання месенджерів.

Використання месенджера, перегляд якого-небудь сайту, автоматичне оновлення програм телефону, для оператора це одне і теж - підключення до інтернету.

Іншими словами, якщо друга половина зі своїм предметом захоплення використовують для спілкування месенджери або соціальні мережі, деталізація вам нічим не допоможе.

Відносно місця розташування абонента.

Орієнтовна геологація відбивається тільки при використанні мобільної мережі.
Звичайно, за допомогою геолокації мобільника можна виявити брехню партнера, якщо замість того щоб бути на роботі, людина знаходиться в іншому районі міста.
Однак точну адресу і що там робила людина, з'ясувати неможливо. Плюс, якщо зв'язок відбувається рідко, завжди можна придумати адекватну причину.

Усередині таблиці деталізації немає стовпчика, що містить номер телефону коханця або коханки.
Деталізація може допомогти дізнатися про невірність, тільки якщо ви знаєте, що шукати.

Наприклад, дзвінки певному абонентові або події конкретного дня.

Такий пошук може виявити брехню персони.
Якщо немає конкретної мети пошуку - ви нічого не знайдете.

Просто самостійно неможливо ідентифікувати всіх власників номерів, а також характер відносин між ними та вашим супутником життя.

Якщо дві персони періодично спілкуються по мобільному апарату, це не означає, що між ними існує інтимний зв'язок.

Деталізація мобільного номера телефону надається оператором тільки власнику даного номера або органам правопорядку.
Всі інші випадки є незаконними.
За незаконне використання деталізації телефонного номера несуть відповідальність як продавець, так і покупець.

Пошуки такої інформації, за допомогою всесвітньої павутини, швидше за все приведуть до втрати власних фінансів, а не до отримання даних.

Іноді, для інтимних зустрічей знімають квартиру, біля місця роботи або іншого частого місцезнаходження того партнера, у якого менше свободи пересування.
У нас був практичний випадок, коли коханець зняв квартиру в тому ж будинку де знаходився салон краси, послугами якого часто користувалася дружина клієнта.

При описаному підході для романтичних зустрічей, ні деталізація дзвінків, ні інші програми з визначення місцезнаходження мобільного апарату, вам не допоможуть.

Автомобіль, як спосіб дізнатися про зраду

зрада автомобіль

Автомобіль, мабуть, займає одне з перших місць, де відбуваються любовні зустрічі. Зазначене місце вельми мобільно, плюс немає необхідності додаткових витрат (готель, сауна, наймана квартира).

Якщо ви вважаєте, що для любовних утіх потрібно виїхати за місто, ви помиляєтеся. Подібних місць досить всередині міста.

Автори подібних статей радять звернути увагу щодо того, наскільки часто друга половина користується послугами автомийки, а також дослідити салон на предмет чужого волосся, інших слідів романтичного побачення.

Це дуже непрямі докази. Для чужого волосся в салоні завжди можна знайти пояснення. Після вашого питання людина просто стане більш уважною.

Кращий варіант дізнатися про зраду - покласти в машину GPS трекер.

Потім проаналізувати маршрути пересування, включаючи тривалі зупинки, коли автовласник не виходить з машини. GPS трекер звичайно «не розкаже», чим була зайнята особа під час відвідування нелогічної адреси. Але якщо ця адреса викликає у вас підозру, ви можете звернутися до детективної агенції. Приватні детективи документально зафіксують, що робить людина, при відвідуванні підозрілого місця.

Ще один спосіб - використовуйте диктофон, якщо припускаєте, що контакт відбувається всередині автомобіля.

У нас був практичний випадок, коли клієнтка знайшла чуже волосся на пасажирському підголівнику автомобіля чоловіка, проте не стала акцентувати на цьому увагу, а звернулася за допомогою до детективної агенції.
Під час встановленого спостереження, детективи з'ясували, що волосся належить співробітниці чоловіка. Він просто підвозив її після роботи, оскільки їм було по дорозі.

Інша клієнтка змогла дізнатися про зраду чоловіка за допомогою відеореєстратора. Чоловік щоранку підвозив її до місця роботи, і вона постійно змінювала карту пам'яті відеореєстратора. Потім переглядала поїздки чоловіка за минулий день.

Інші ознаки невірності з інтернету

як дізнатися про зраду

Інші ознаки подружньої невірності, описані інтернет-сайтами, ще більш непрямі. На них можна звернути увагу, але самі по собі вони не доводять наявність любовного зв'язку поза шлюбом.

За більш ніж 20 років нашої діяльності, до детективів ніхто не звертався з питанням як дізнатися про зраду чоловіка або дружини, якщо останнім часом супутник життя - виглядає дуже щасливо; дарує раптові подарунки; змінився аромат парфумів; помінялися харчові переваги; сексуальні звички; змінився стиль одягу.

Єдина майже стовідсоткова ознака невірності - це інтуїція.

Саме через інтуїтивні передчуття, в більшості випадків клієнти звертаються до приватних детективів для отримання фактичних доказів.

З даної категорії ознак можна виділити фітнес клуби.

Фітнес клуб - зручний привід піти з дому на пару годин.

Як перевірити підозри? Якщо припускаєте, що персона взагалі не ходить займатися фітнесом, це можна з'ясувати самій (самому) шляхом простого контролю. Якщо припускаєте наявність періодичного контакту - найміть детектива.

У нас був випадок, коли дружина дізналася про невірність чоловіка за допомогою GPS-трекера. У неї були підозри, і вона періодично клала трекер у спортивну сумку чоловіка. Використовуючи дану тактику, дружина знайшла адресу коханки.

Як дізнатися про зраду - допомога детективної агенції

Коли інтуїція підказує, що у супутника життя є любовний зв'язок поза шлюбом, а людина це заперечує, вам необхідні вагомі аргументи.

Без вагомих аргументів, почуття підозри щодо коханої людини може завдати серйозної шкоди як здоров'ю, так і благополуччю взаємних відносин.

Як дізнатися про зраду дружини або чоловіка напевно? - найміть приватного детектива.

Такий крок допоможе дізнатися правду, плюс отримати докази, необхідні для прийняття важливого рішення у вашому житті.

Як детектив може допомогти отримати докази

Розслідування невірності детективною агенцією включає два варіанти.

Приховане стеження за персоною, яка підозрюється в невірності з отриманням фотографічних доказів (відеоматеріалів) для надання їх клієнту.

Інформаційно-аналітичний аналіз. Пов'язаний з перевіркою інформації, дослідженням соціальних мереж, профілів знайомств, інших аналітичних дій для виявлення факту зради.

З практичного боку, щоб дізнатися про зраду, часто використовується комбінація обох варіантів.

Простіше кажучи, при розслідуванні невірності наші приватні детективи зроблять все необхідне, дотримуючись рамок правових та етичних меж, щоб знайти вам необхідні докази.

доказ зради

Після проведення розслідування, детективна агенція надає докладний звіт.

Звіт містить фото докази (відеоматеріали), для підтвердження або заперечення факту зради.

Крім надання звіту, детективне агентство здатне в реальному часі інформувати вас про те, де та з ким знаходиться спостережувана персона, плюс чим вона зайнята.

Фотографічний знімок - фактичний, безперечний доказ подій, що відбулися.

Ми повністю розуміємо, що обачність і обережність мають першорядне значення при вирішенні будь-яких, суто особистих питань.

Персона ніколи не дізнається про ваше звернення до детективної агенції.

Про це рішення стане відомо, тільки якщо ви самі все розповісте.

Що включає в себе спостереження?

Спостереження за об'єктом включає фото фіксацію наступних ключових моментів:

 • особисті контакти персони;
 • характер поведінки при контактах;
 • відвідування будь-яких адрес, місць, територій;
 • маршрути пересування;
 • покупки, зняття готівки;
 • інші моменти, які відіграють важливу роль для клієнта.

При контакті об'єкта спостереження з імовірним романтичним партнером, детективи агентства роблять фотознімки (відеозапис), коли спостережувані особи:

зрада спостереження

 • разом заходять усередину житлового будинку;
 • знімають готельний номер, входять або виходять з готелю;
 • пересідають на заднє сидіння автомобіля;
 • разом відвідують сауну;
 • роблять спільні покупки;
 • усамітнилися всередині лісонасаджень або біля водойми.

Крім цього, також фіксується схильність до романтичних відносин.

Відбувається фіксація моментів, коли пара тримається за руки, обіймається, цілується при зустрічі або перед розставанням, інші моменти прояву почуттів.

Такий підхід допоможе спростувати пояснення вищеописаних фактів тим, що:
- готель зняли для проведення зборів,
- сауна була необхідна для медитації,
- на задньому сидінні автомобіля відбувалася консультація з сімейним психологом.

Це типові випадки з практики.

Якщо ви шукаєте спосіб, як дізнатися про зраду дружини або чоловіка, отримати докази зради або як обчислити коханку чоловіка або коханця дружини - звернення в детективне агентство, це відмінний варіант.

Наші факти та розслідування допоможуть дізнатися про зраду другої половини.

Надана нами інформація, дозволить вжити ефективних заходів для вирішення цієї проблеми та захисту себе.
Або навпаки, отримані факти спростують ваші сумніви і будуть сприяти набуттю душевного спокою.

Дізнатися правду про взаємні відносини набагато краще, ніж жити з невизначеністю.