language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Перевірка біографічних даних людини

перевірка біографічних даних

Незалежно від того, чи потрібно вам прийняти правильне рішення з приводу найму на роботу відповідального співробітника або ж необхідна інформація про людину, яка може стати частиною вашого життя - Детективна агенція «СБД» допоможе перевірити біографічні дані людини, плюс надасть вам потрібні факти.

У процесі перевірки людини ми знайдемо потрібні відомості з її життя, для того щоб ви змогли прийняти правильне рішення, засноване на достовірних фактичних даних.

Комплексна перевірка людини - звіт

Якщо ви перебуваєте в такій ситуації, коли необхідно дізнатися більше інформації, перш ніж зробити наступний крок - наш звіт про перевірку персони, це ідеальний спосіб вирішення подібних проблем.

Дослідження біографічних даних людини проводяться з особливою делікатністю та обачністю.

Поглиблена перевірка даних людини, виконана нашою детективною агенцією, дозволяє:

Якщо є бажання обговорити можливість проведення перевірки біографічних даних людини, а також отримати потрібний звіт для прийняття правильних рішень в подальшому, чому б не зв'язатися з нашими детективами сьогодні?
Ми розповімо про те, як працює комплексна та дискретна перевірка, щоб ви могли вирішити, чи підходить це вам.

Після уточнення необхідних деталей, детектив запропонує можливі шляхи вирішення існуючого питання на підставі наявних у вас початкових фактів, а також визначить вартість кожного запропонованого варіанту.

Наші детективи готові безкоштовно, без жодних зобов'язань поговорити з будь-яким клієнтом. Після спілкування ви будете повністю впевнені у виборі найкращого шляху вперед. Якщо з яких-небудь причин існуючу проблему вирішити не можна, ми будемо першими, хто скаже про це!

Ми не вводимо в оману клієнтів, щодо позитивної перспективи вирішення питання.

Наш довідковий звіт, про проведення перевірки людей з вашого життя або бізнесу, послужить джерелом необхідних відповідей.

Ми повністю розуміємо можливу делікатність вашої ситуації й хотіли б запевнити, що ставимося до кожного отриманого нами запиту з абсолютною конфіденційністю.

Терміни & Вартість

Перевірка біографічних даних людини займає від одного до п'яти робочих днів.
Термін виконання такого роду завдань залежить від обсягу початкової інформації у клієнта та бажаного кінцевого результату.

Вартість пошуково-аналітичних заходів розраховується індивідуально.
Ціна послуг детективної агенції залежить від тих саміх факторів, що й термін виконання завдання.

Тарифи починаються від $ 60 (проста перевірка даних, зазначених особою на сайті знайомств).

Для чого потрібна перевірка біографічних даних

Є широкий та різноманітний спектр причин, за якими нас наймають для перевірки біографічних даних людини.
Наприклад, це такі ситуації, коли необхідно:

  • отримати більше фактів про нареченого або наречену;
  • дізнатися більше, щодо найманого домашнього персоналу;
  • перевірити, чи має право особа розпоряджатися майном.

За десятки років нашої роботи нами виявлено велику кількість людей, що використовують мережу Інтернет, для приховування своєї особистості.
Детективи агенції постійно вивчають нові способи онлайн-шахрайства, щоб знати новітні схеми, які використовуються аферистами.

Агенція має широке коло джерел достовірних фактів - різні бази даних, відкриті джерела інформації, особисті контакти детективів, контакти із зарубіжними колегами.
Детективну агенцію «СБД» досить часто наймають клієнти, яких цікавить перевірка біографічних даних людини, яку вони ніколи раніше не зустрічали.

Грамотний довідковий звіт може й повинен дати клієнту повний спокій щодо особистості, яку він наймає, вводить в свій будинок або бізнес.

перевірити людину

Бажаєте перевести особисті відносини з романтичним партнером на новий рівень та укласти шлюбний союз? - Можливо ви визнаєте потрібним виявити належну обачність, перед вчиненням цього кроку.
Можливо, виникла необхідність перевірити фінансове чи кримінальне минуле потенційного партнера або потрібно просто переконається, що ваше судження про нього вірне.
Наймаєте домашній персонал? - перевірка біографічних даних потенційних претендентів дозволить зробити вірний вибір.

У будь-якому випадку, перевірка біографічних даних - відмінний спосіб заспокоїти свій розум.

Чому б не зв'язатися з нами, щоб дізнатися більше про особу, яку ви плануєте впустити в будь-яку частину свого життя? В усякому разі, спілкування з детективом нічого не коштує.

Проверка биографических данных при помощи сети интернет

Усередині мережі інтернет є досить велика кількість різних сайтів, що пропонують безкоштовну перевірку біографічних даних. Діяльність таких ресурсів є сумнівною, як і здатність проведення точної перевірки.

Ми не раз були свідками таких моментів, коли користувачеві пропонувалися застарілі або зовсім неправдиві факти.

Цілком очевидно, що певні типи офіційних баз просто не можуть оновлюватися в режимі реального часу, або взагалі бути відкритими для суспільного доступу.


Ми вважаємо, що пропонуємо конкурентоспроможні тарифи на дослідження в описаній вище області, а також впевнені, що володіємо достатнім досвідом, щоб гарантувати клієнтові отримання точної інформації.