language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Від чого залежить ціна послуг детективної агенції?

ціна послуг детективної агенції

Існує безліч факторів, які впливають на ціну послуг детективного агентства.
Крім того, на вартість впливають типи послуг, які необхідні клієнту.

Вочевидь, що пошук власника автомобіля вимагає набагато менших витрат, ніж організація та проведення стеження з метою виявлення фактів подружньої невірності.

3 варіанти одного й того ж завдання

Завдання: Необхідно дізнатися номер телефону людини.

Варіант 1. Клієнту відомо - прізвище, ім'я, по батькові, дата народження.

Завдання відносно просте, не належить до групи дорогих послуг детективного агентства.

Варіант 2. Все що відомо клієнту про людину, це номер реєстрації її автомобіля.

Зрозуміло, що для вирішення такого завдання, детективові спочатку потрібно встановити кому належить цей автомобіль. Тільки після визначення власника авто можна приступити до пошуку його номера телефону.

Варіант 3. Вам не відомі будь-які конкретні дані про персону. Відомо лише те, що дана персона періодично зустрічає вашу дружину після роботи на сірому позашляховику.

В цьому випадку, спочатку потрібно організувати стеження за місцем роботи вашої дружини, потім зафіксувати потрібний сірий позашляховик, далі встановити власника цього автомобіля і тільки після цього можна дізнатися номер його мобільного телефону.

Чим більше початкової інформації вам відомо, тим менше ціна послуг детективної агенції.

Фактори, від яких залежить ціна послуг детективної агенції

Послуги приватних сищиків дуже специфічні. Кожен випадок звернення до детективної агенції унікальний. З цієї причини, не можна вказати прайс з конкретними цінами на рішення всіх можливих питань, у даній області.

У деяких агенцій на сайті є сторінки, на яких вказана ціна послуг детективної агенції, але точна вартість завжди визначається після спілкування з клієнтом.

Для вирішення питань, пов'язаних з пошуком інформації слід врахувати:

Якщо рішення вашого питання включає стеження, необхідно додатково врахувати такі моменти:

Таким чином, вартість послуг детективної агенції складається з багатьох різних факторів. Кінцева вартість може дуже сильно варіюватися в залежності від кінцевого результату та початкових даних.

Ще один фактор - досвід детектива

При формуванні ціни на послуги приватних детективів, грає роль їх практичний досвід. Сищики, що мають досвід роботи у цій області, часто отримують більш високий гонорар, оскільки їх навички й знання майже гарантують позитивний результат.

У них є налагоджені зв'язки. Вони можуть виконувати завдання більш ефективно. Плюс такі детективи мають досвід роботи в правоохоронних органах, що додає додаткові ресурси, а також знання, для вирішення вашого питання.

Низька ціна послуг детективної агенції говорить про її невеликій досвід та обмежені можливості.