language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Детектив або детективна агенція?

детектив

Всім нам подобається читати такий жанр літератури, як детектив. При слові детектив відразу згадуються інтелектуали сищики, начебто Еркюля Пуаро або Шерлока Холмса.
Вони могли одним тільки польотом думки розслідувати злочини.

Детектив Еркюль Пуаро навіть не любив збирати матеріальні докази, віддаючи це поліцейським (в одному з романів цей детектив купив статуетку шукача і назвав її на честь поліцейського детектива), а сам вважав за краще працювати «маленькими сірими клітинками» - тобто головна частина його роботи це аналітика .

Детектив Шерлок Холмс, навпаки, поєднував в собі всі види діяльності, якими займаються поліцейські структури. Він був одночасно і аналітиком, і експертом - збирав докази, проводив дослідження. У той же час, Холмс - блискучий оперативний працівник, наприклад, його агенти - безпритульні та жебраки, доставляли детективу оперативну інформацію.
Шерлок Холмс, на пару з доктором Ватсоном, виконували ще й функції силового підрозділу, коли збройні револьверами, геніальний сищик разом з напарником затримували бандитів.
Якби роман писався сьогодні, напевно, Холмс був би ще і хакером - без знань в сфері IT-технологій, детектив сьогодні просто як без рук.

На сьогоднішній день, детектив просто не може бути всім, в одному флаконі.

Експертиза та сфера IT - тут фахівцем може стати тільки одна людина в окремій області. Аналітика зараз теж досить специфічна - це і вміння працювати з банками даних, шукати інформацію в інтернеті, аналізувати багато нюансів, пов'язаних з сьогоднішнім техногенним суспільством.
Плюс бути хорошим оперативним працівником та слідчим, а також вміти все інше - це просто неможливо.

Виходить, детектив одинак, практично не зможе повноцінно працювати.

Для вирішення переважної більшості завдань, необхідний одночасний і різносторонній підхід. Така тактика вирішення питання доступна тільки команді, яка працює спільно. Детективна агенція може одночасно виконувати роботу за різними напрямками, на відміну від одинака.

При виборі детективної агенції необхідно враховувати, чи є в агенції детектив, який відповідає за окремий напрямок. Детектив, що вирішує всі питання сам, не в змозі оцінити об'єктивно хід виконання завдання. Тому і результати, отримані таким детективом - «все в одному», мають відповідну якість.

Професійна детективна агенція має набагато більший ресурс, ніж детектив одинак. Наприклад, для вирішення завдань, пов'язаних з використанням зовнішнього спостереження, необхідна група детективів. Зокрема, стандартна група нашої детективної агенції складається з двох автомобілів та чотирьох детективів.

Найчастіший випадок цього завдання - подружня невірність. У одинаки немає запасу конспірації, він скрізь один. Отже, спостерігач не зможе постійно заходити за спостережуваним в різні приміщення (кафе, маркети і т.д.) Якщо спостережуваний пересувається на авто, то одинак може не встигнути сісти в своє авто, так як весь час знаходиться позаду об'єкта. Або навпаки, об'єкт може знайти собі місце для парковки, а одиночка може ще кілька хвилин шукати де припаркувати автомобіль.

Кращий результат такої роботи - передача клієнту неповної інформації. Найгірший варіант - втрата об'єкта або розшифровка заходу.

Вочевидь, що організація роботи детективної агенції має великий запас конспірації і дасть клієнту більш ефективний результат, ніж робота детектива одинаки.

Як показує практичний досвід, для багатьох питань, необхідний комплексний підхід. Тобто, паралельно з зовнішнім спостереженням, відбувається пошук і аналіз необхідної інформації.

У гарній детективній агенції повинна працювати команда, в цьому випадку буде об'єктивний результат, який зможе задовольнити замовника і допомогти у вирішенні його питання.

Кожен детектив такої команди, повинен бути схожий на специфічний інструмент, придатний для того напрямку, в якому він професіонал.

Звертаючись до нашої детективної агенції, ви можете бути впевненими, що за кожним можливим напрямком діяльності у нас стоїть детектив - професіонал в цій галузі. Результати роботи нашої детективної агенції скажуть самі за себе.