language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Контрспостереження

контрспостереження

Суть даної послуги агентства полягає у виявленні та фіксуванні фактів зовнішнього спостереження.

Зовнішнє спостереження може використовуватися як для спостереження безпосередньо за персоною, так і для спостереження за місцем проживання або роботи.

Якщо ви припускаєте, що за вами встановлено зовнішнє спостереження, наші детективи документально підтвердять або спростують ваші підозри.

Групи швидкого спостереження можуть бути розгорнуті в найкоротші терміни і будуть підтримувати зв'язок з вами, щоб сформувати план дій.

Застосовуючи приховані методи та способи, ми можемо відстежувати події, що відбуваються таким чином, щоб виявити факти спостереження за клієнтом.

Детективи також визначать характер стеження та його цілі.

По завершенні виконання робіт, які пов'язані з проведенням контрспостереження, детективна агенція надає клієнту професійний звіт з фото або відео доказами.

Ми можемо встановити спостереження за тими, хто спостерігає за вами!

Детективне агентство володіє достатнім практичним досвідом та ресурсами, для розробки і проведення заходів, які пов'язані з контрспостереженням. Ми позитивно вирішимо завдання будь-якої складності.

Досвід детективного агентства, в сфері проведення контрспостереження, показує, що не завжди за вами стежать конкуренти, відповідні органи, колеги по роботі і так далі.

Досить часто, замовником спостереження є ревнивий чоловік (або дружина), який хоче знати кожен крок своєї половини.

У нашій практиці був випадок, коли в результаті проведення контрспостереження стало відомо, що спостереження за клієнткою було встановлено її коханцем.