language
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Контрспостереження

контрспостереження

Контрспостереження - це виявлення й фотографічне фіксування фактів зовнішнього спостереження (стеження).

Зовнішнє спостереження може використовуватися як для спостереження безпосередньо за персоною, так і для стеження за місцем проживання або роботи.

Якщо ви припускаєте, що за вами встановлено зовнішнє спостереження, наші детективи документально підтвердять або спростують ваші підозри.

Групи швидкого спостереження можуть бути розгорнуті в найкоротші терміни і будуть підтримувати зв'язок з вами, щоб сформувати план дій.

Застосовуючи приховані методи та способи, ми відстежимо події, що відбуваються таким чином, щоб виявити факти спостереження за клієнтом.

В процесі проведення контрспостереження, детективи агенції також визначать характер стеження та його цілі.

По завершенні виконання робіт, які пов'язані з проведенням контрспостереження, детективна агенція надає клієнту професійний звіт з фото або відео доказами.

Ми можемо встановити спостереження за тими, хто спостерігає за вами!

Детективне агентство володіє достатнім практичним досвідом та ресурсами, для розробки і проведення заходів, які пов'язані з контрспостереженням. Ми позитивно вирішимо завдання будь-якої складності.

Всі заходи, пов'язані з контрспостереженням, абсолютно конфіденційні


Досвід детективного агентства, в сфері проведення контрспостереження, показує, що не завжди за вами стежать конкуренти, відповідні органи, колеги по роботі і так далі.

Досить часто, замовником прихованого стеження є ревнивий чоловік (або дружина), який хоче знати кожен крок своєї половини.

У нашій практиці мав місце випадок, коли в результаті проведення контрспостереження стало відомо, що замовником прихованого стеження за клієнткою є її коханець.