language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Скільки коштує знайти людину?

вартість пошуку людини

На цьому етапі, ви ймовірно витратили деякий час на пошук людини за допомогою мережі Інтернет. Може бути, ви витратили трохи грошей на одну з численних онлайн-баз даних, зв'язалися з усіма, кого знаєте, а також намагалися знайти людину в різних соціальних мережах.

Самостійний пошук не приніс результатів, варіанти пошуку зайшли в глухий кут і зараз ви роздумуєте про професійну допомогу - хочете найняти приватного детектива.

Одне з питань, що виникає у кожного клієнта, коли він хоче найняти приватного детектива, - це скільки коштує знайти людину. Однак, проблема з відповіддю на це питання полягає в тому, що існує так багато різних сценаріїв, що відповідь не така проста.

Вартість пошуки людини варіюється в залежності від початкової інформації, яка є у клієнта. Наприклад, знайти когось-то за прізвищем, по батькові, ім'ям та датою народження, буде коштувати набагато дешевше, ніж знайти людину за номером телефону або за ім'ям та приблизним місцем проживання.

Кожна ситуація, пов'язана з пошуком людини - унікальна. Є буквально сотні факторів, які можуть змінити ситуацію.
Нижче наводиться короткий виклад того, як наші детективи підходять до вирішення даного питання.

Попереднє дослідження

Перед тим, як детективи приступлять до розгляду вашої справи, нам необхідно з'ясувати всю інформацію, яка вам відома та буде нам корисна, щоб знайти людину.

Після отримання всієї інформації ми проведемо попереднє дослідження, щоб визначити, чи реально знайти людину за відомою нам інформації. Тільки після такого аналізу, ми готові взятися за вирішення даного питання.

Скільки це буде коштувати?

Як вже було зазначено - вартість пошуку людини залежить від об'єму початкової інформації у клієнта.

Однак, в ряді випадків клієнтові не потрібен безпосередній пошук людини, а досить його контактних даних - адреса електронної пошти, номер телефону, адреса для відправки подарунка.

В цьому випадку, якщо у вас досить відомостей про персону, вартість пошуку контактної інформації складе від $20 до $100. При безпосередньому пошуку людини, ціна буде на порядок вище.

Слід врахувати - персона може не проживати за офіційним місцем реєстрації і будуть необхідні додаткові пошукові заходи.

Що ми надаємо, після завершення пошукових заходів?

По завершенні справи, надається інформація про офіційну адресу реєстрації персони та його телефонні номери (якщо про них є інформація).

Детективи також нададуть деякі деталі, які виникли в ході пошукових заходів. Наприклад, якщо при розслідуванні були виявлені судимості, відомості про рухоме або нерухоме майно, місце роботи персони, родинні зв'язки - ми вам їх надамо.

Як багато часу це займе?

Як правило, пошук людини займає від двох до п'яти робочих днів.

Пошук контактних даних - від одного до двох робочих днів.

Ви гарантуєте результат?

Ми розуміємо, що вам потрібні будь-які гарантії. На жаль, існує занадто багато різних нюансів, через які пошук людини може закінчитися не так, як хотілось би. Існують фактори, що не залежать від будь-кого. Ця людина може переїхати на постійне місце проживання за кордон, бути мертва або ховатися цілеспрямовано.

Кожна ситуація унікальна. Не можна гарантувати, що пошук принесе стовідсотковий позитивний результат. Для деяких випадків буде потрібно додаткове дослідження або організація стеження на місці, щоб знайти людину.

Що ми можемо сказати з цього приводу

Наша репутація заснована на позитивних для клієнта результатах, а не на помилкових обіцянках. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб знайти цю людину, але не можемо дати стовідсоткових гарантій.

Перш, ніж ви наймете нас для пошуку, детективи нададуть вам відкриту та чесну оцінку щодо ймовірності пошуку потрібної вам людини.

Ми реалістично оцінюємо наші можливості та не беремося за вирішення питань, якщо немає впевненості щодо їх вирішення.

Остання думка

Ми виклали тут кілька загальних моментів і не розглянули всі ситуації. Тому, якщо у вас виникли якісь запитання, не соромтеся звернутися за консультацією до наших приватних детективів.

Наші детективи оцінять вірогідність позитивного результату, плюс зорієнтують вас щодо того, скільки коштує знайти людину.