language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Чи можуть приватні детективи отримати деталізацію дзвінків мобільного телефону?

деталізація дзвінків

Деякі клієнти хочуть найняти приватного детектива, щоб отримати деталізацію дзвінків мобільного телефону.
В інтернеті широко поширена думка, що за допомогою деталізації номера можна «вирахувати» коханця дружини або коханку чоловіка, а також дізнатися, кому з конкурентів ваш співробітник «зливає» інформацію.

За допомогою будь-якої пошукової системи, в мережі інтернет можна знайти кілька десятків сайтів, які стверджують, що надають подібні дані.

Однак, якщо ви не є власником даного мобільного телефону, у вас немає законного права або постанови суду для отримання такої інформації від мобільного оператора - це не законно.

Ні приватні детективи, ні хто-небудь ще без законних підстав не може отримати деталізацію дзвінків мобільного телефону.

Всі подібні послуги, пропоновані в інтернеті, є незаконними.
За українським законодавством, відповідальність перед законом несуть обидві сторони - як виконавець, так і замовник.

5 зауважень, щодо деталізації номера

1Звичайний мобільний зв'язок, був популярний років десять тому. Сьогодні для спілкування люди все більше використовують різні месенджери. Якщо ваш романтичний партнер використовує для спілкування зі своїм предметом захоплення месенджер (Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, FaceTime), ви про це не дізнаєтеся.

2Власник телефону може досить багато спілкуватися з різними людьми по робочих питаннях. Знайти потрібний номер мобільного телефону, серед сотень незнайомих абонентів, практично неможливо. Особливо, якщо ця людина рідко контактує з власником телефону.

3Не можна точно визначити місце розташування абонента за допомогою деталізації дзвінків, особливо в районах з щільною забудовою. У місті, коло ймовірного місцезнаходження персони буде містити кілька багатоквартирних будинків.

4На практиці, у людей дуже часто виникає роман з колегою по роботі. Це означає, що ваш романтичний партнер може без проблем записати номер телефону свого захоплення та контактувати з ним або з нею «по робочих питаннях».

5Деталізація телефонного номера, це не фотографічний доказ. На підставі отриманих даних не можна зробити однозначний висновок, що мала місце подружня невірність або відбулася передача важливої інформації конкурентам.

Деталізація номера - основні моменти

Перший момент. Якщо ви не є власником номера телефону, або у вас немає законних підстав для аналізу такого роду відомостей - у вас немає права на отримання чужої деталізації телефонного номера.
Звичайно, якщо ви не хочете зробити кримінальний злочин або найняти кого-небудь, хто зробить за вас такий злочин.

Другий момент. За допомогою деталізації не завжди можна отримати відповіді на ваші запитання.


Якщо вам необхідно дізнатися інформацію про людину - скористайтеся послугами детективної агенції. У більшості випадків, найняти приватного детектива буде дешевше, ніж вартість деталізації дзвінків мобільного телефону.
Плюс в даному випадку, ви гарантовано отримаєте результат, а не втратите свої гроші.

Пошук деталізації в мережі інтернет, досить часто закінчується втратою власних фінансових коштів.