language
|
детективна агенція Київ
  • 20+ Років Практики
  • 100% Конфіденційно
  • Висока Якість Послуг
  • Досвідчені Детективи
  • Гнучкі Ціни

Зміст:

Чи може детектив знайти людину по фотографії?

знайти людину по фотографії

Досить часто наші клієнти (в основному з-за кордону) запитують нас, чи можуть сищики знайти людину по фотографії, або просять ідентифікувати та зібрати дані про об'єкт, який знаходиться на знімку.

Наші детективи надають клієнтам таку послугу, як пошук людини по фотографії. Імовірність позитивного результату залежить від природи самого знімка.

Наприклад, ви когось сфотографували на вулиці та хочете знати, хто конкретно перебуває у кадрі. У цьому випадку ймовірність позитивної ідентифікації персони буде не дуже великою (якщо звичайно, це не дуже відома особа).
Ймовірно, у спеціальних служб та кінорежисерів є спеціальні програми для розпізнавання осіб. Однак у детективних агенцій немає таких технологій.

Якщо ж фотографія взята вами з мережі інтернет, ймовірність ідентифікації персони досить висока. За таким знімком можливо ідентифікувати особу, а також надати додаткову інформацію про неї.

Фотографія з інтернету

Найпоширеніший випадок - клієнт починає спілкуватися з кимось на сайті знайомств й хоче перевірити, чи дійсно фотографії зі сторінки сайту знайомств належать цій персоні.

У даній ситуації, детектив може знайти людину по фотографії. Додатково, детектив перевірить дані, зазначені людиною на сайті знайомств, плюс збере відсутню інформацію, яку хоче знати клієнт.

Додаткові дані про шукану персону, збільшать шанси отримання позитивного результату.

Будь-які додаткові відомості, які вам відомі, будуть корисні для проведення розслідування - ім'я, дата народження, адреса поштової скриньки, професія, нікнейм, знак зодіаку, місце навчання, приблизне місце проживання, номер телефону, ID профілю або адреса аккаунта соціальної мережі.

Інший випадок - вам потрібно перевірити, чи є індивідуум, який тільки що відправив вам запит про дружбу в Facebook або LinkedIn реальним, або було використано підроблене зображення профілю.

Як показує наш досвід, люди часто використовують для своїх сторінок фотографії з чужих акаунтів в соціальних мережах, зображення знаменитостей або беруть фотографії з модельних агентств. Такі акаунти здебільшого створюються з метою шахрайства на сайтах знайомств.
В інтернеті можна знайти цілі сайти знайомств, що складаються з самотніх моделей.

Як це працює

Більшість користувачів мережі інтернет знають про такі сервіси пошуку зображень, як Google, Яндекс, Tineye, Bing та їм подібні, які дозволяють знайти дублікати будь-якого зображення.

Однак, крім них ще є різні розширення для браузерів, послуги пошуку зображень за передплатою, платні програми для порівняння різних осіб, аналізатори EXIF метаданих шуканої фотографії.
Плюс, пошукові сервіси сканують не всі соціальні мережі. Наприклад, за допомогою них не можна знайти фотографію людини в Instagram.

У нас є свої методики, а також практичний досвід, що допомагає знайти різні потрібні відомості.

Наші фахівці можуть порівняти риси обличчя кількох людей між собою й зробити відповідний висновок.

До слова, досить складно порівняти два зображення однієї і тієї ж жінки, якщо на першому вона в модельному макіяжі, а на другому без нього. Модельний макіяж змінює обличчя жінки настільки, що помиляються навіть професійні групи стеження.

Оплата пошуку людини по фотографії

З огляду на специфіку даної послуги, наші детективи працюють таким чином. Клієнт надсилає нам фотографію людини, яку потрібно знайти. Детектив безкоштовно проаналізує зображення та проведе попередні пошукові заходи.
Приблизний час, необхідний детективу для отримання попередніх даних, щодо надісланої замовником графічної інформації - від однієї до трьох годин.

Якщо після аналізу детектив впевнений, що зможе знайти людину по фотографії, він вишле вам реквізити для оплати послуг детективної агенції. Після отримання оплати, в попередньо обумовлений з вами термін, буде відправлена на поштову скриньку вся знайдена інформація.

Чим більше знімків ви нам надасте, тим вище ймовірність позитивного результату пошуку.

Якщо в процесі пошуку вийде знайти інші фотографії даної персони, вони будуть вам надані, разом з посиланнями на інтернет сторінки.

Вартість пошуку людини по фотографії становить $50 - $100.

Якщо немає можливості ідентифікувати особу, ми не візьмемо з вас грошей, за витрачений нами час.

Клієнт платить гроші тільки за позитивний результат.

Чи є гарантія 100% результату, якщо зображення з сайту знайомств?

Навіть якщо клієнт надішле нам кілька знімків з різних сайтів знайомств, ми не можемо гарантувати, що зможемо знайти людину по фотографії або ідентифікувати її.

Не можна дати стовідсоткову позитивну гарантію при проведенні будь-якого розслідування.

Ми можемо лише гарантувати, що докладемо максимум зусиль, щоб знайти позитивне рішення вашої проблеми.


Зв'яжіться з нами сьогодні та отримаєте детальну консультацію, щодо даної послуги детективної агенції «СБД».
Наші детективи нададуть вичерпні відповіді на будь-які ваші питання.

Захистіть себе від фактів шахрайства, використовуючи наш досвід розслідувань!